З рахунків "Київенерго" списали 21,3 млн грн

  У "Київенерго" наголосили, що арешт рахунків блокує господарську діяльність компанії

  Державна виконавча служба України списала 21,3 млн грн з рахунків ПАТ "Київенерго" на користь НАК "Нафтогаз України". Про це повідомили у прес-службі компанії.

  "Державна виконавча служба України (ДВСУ) примусово списала 21,3 млн грн з рахунків ПАТ «Київенерго» на користь НАК "Нафтогаз України". Усього з моменту арешту рахунків компанії - з березня 2016 року - виконавча служба списала з усіх рахунків Київенерго 51,5 млн грн", - йдеться у повідомленні.

  Списані кошти з рахунків Київенерго йдуть на погашення боргу 372 млн грн по штрафних санкціях НАК "Нафтогаз України" за вже оплачені газові борги 2013-2014 рр.

  У "Київенерго" наголосили, що арешт рахунків блокує господарську діяльність компанії. Зокрема, компанія зупинила закупівлю матеріалів та обладнання для реконструкцій, капітальних та поточних ремонтів тепло- й електромереж, теплоджерел та електричних підстанцій, випробування тепломереж, реалізацію програми зі встановлення будинкових лічильників тепла.

  Зазначається, що через відсутність можливості закуповувати матеріали та запчастини Київенерго проводить ремонтні роботи за рахунок аварійних запасів, розрахованих на два тижні. Таким чином, за кілька днів компанія буде змушена зупинити аварійні ремонти тепло- та електрообладнання. Через неможливість сплатити за телекомунікаційні послуги можуть бути відключені всі телефонні лінії компанії, у тому числі контакт-центр 15-88.

  Раніше Віталій Кличко звернувся до Президента України з проханням доручити Кабінету міністрів України негайно вжити заходів для врегулювання ситуації з блокуванням рахунків Київенерго, яка може призвести до зриву підготовки до опалювального сезону 2016-2017 рр.

  Нагадаємо, раніше рахунки "Київенерго" арештувала Державна виконавча служба. Причина – півторамільярдний штраф за газовий борг перед "Нафтогазом".

  Попередній матеріал
  Спостережна місія ОБСЄ потрапила під мінометний вогонь під Водяним
  Наступний матеріал
  Де помирають долари: у США банкноти перероблятимуть на добриво

  "Київенерго" може залишити столицю без гарячої води через арешт рахунків компанії

  Державна виконавча служба арештувала рахунки "Київенерго"

  "Нафтогаз" пропонує Ахметову розплатитись газом за борги "Київенерго"

  Від "Київенерго" вимагають попереджати про відключення енергії