ecois.me

Стартап українських винахідників став першим володарем премії Інституту Едісона в США

  Ecoisme створив розумну систему обліку та управління енергоспоживанням у будинку

  Американський Інститут електрики Едісона (EEI) та Інститут електричних інновацій (IEI) нагородив український стартап Ecoisme премією E Prize за інноваційність, пише Новое время.

  Премія була заснована американськими інститутами в рамках співпраці зі стартап-інкубатором 1776, і цього року вручалася вперше. На неї претендували учасники щорічного змагання Global Challenge Cup Finals & Festival, організатором якого виступає 1776. Нагорода дісталася українському Ecoisme.

  "Ця нагорода означає, що ми стали членами Інституту електрики Едісона, - асоціації, що об'єднує 70 міжнародних електроенергетичних компаній, - зазначено на сторінці Ecoisme в Facebook. – Члени EEI забезпечують електрикою 220 мільйонів американців".

  Ecoisme створив розумну систему обліку та управління енергоспоживанням у будинку. Підключивши, створений українцями пристрій, до основного кабелю в електрощитку, його власник може отримувати на смартфон дані про споживання електроенергії, поради з її економії та попередження про невимкнені електроприлади.

  "Чим більше електроенергетичних компаній і стартапів буде працювати разом, тим більше у нас шансів забезпечити наших клієнтів рішеннями у сфері чистої енергії, яких вони хочуть", - зазначив виконавчий віце-президент EEI Брайан Вульф.

  Отримання E Prize також означає, що український стартап на рік отримає місце за круглим столом технологічних партнерів Інституту електричних інновацій. За словами виконавчого директора IEI Лізи Вуд, це забезпечить українському стартапу доступ "до дискусій між лідерами індустрії" про майбутнє сфери електроенергетики.

  Попередній матеріал
  Гройсман: Газовий контракт Тимошенко - це зрада національних інтересів
  Наступний матеріал
  Мотузяник: Внаслідок російських обстрілів поранено більше 10 бійців ЗСУ, є загиблі

  Український стартап, що робить 3D-пазли з дерева, запустив кампанію зі збору коштів на Kickstarter

  Український проект Petiole ввійшов до двадцятки найяскравіших стартапів світу

  Сервіс BlaBlaCar увійшов до п'ятірки найдорожчих стартапів Європи

  Google купує стартап у сфері медицини