fdlx.com

Гройсман: Газовий контракт Тимошенко - це зрада національних інтересів

  Десятки мільярдів доларів, які сьогодні сплатила Україна Російській Федерації, — це проблема, яку ми ще довго будемо переживати та важко врегульовувати

  У 2009 році Юлія Тимошенко уклала газові контракти, в яких інтереси України не були головними. Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на брифінгу після виступу на Українському форумі з енергоефективності, повідомляє "Укрінформ".

  "Вважаю за необхідне ще раз підкреслити, що в експертному середовищі є чітке усвідомлення, що підписання контракту по $450 було на невигідних для України умовах, це означає, що це є факт, а як до нього ставитися — кожний ставиться по своєму. Моя позиція така, що це вкрай негативно. Я вважаю, що це зрада національних інтересів, на превеликий жаль", - сказав Гройсман.

  За його словами, десятки мільярдів доларів, які сьогодні сплатила Україна Російській Федерації, — це проблема, яку ми ще довго будемо переживати та важко будемо врегульовувати. Цей факт свідчить, що для тодішнього очільника уряду державницька позиція не була пріоритетом, додав Гройсман.

  Раніше прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що розраховує на запуск Фонду енергоефективності вже у 2017 році.

  Попередній матеріал
  Смертельна ДТП у Росії: усі постраждалі і загиблі - громадяни України
  Наступний матеріал
  Стартап українських винахідників став першим володарем премії Інституту Едісона в США

  За 4,5 роки Україна зможе відмовитись від імпорту газу – Міненерговугілля

  10 фігурантів газової схеми заарештовані – НАБУ

  Введення в дію газопроводу "Північний потік-2" змінить ситуацію на газовому ринку Європи – Юнкер

  Транзит газу до ЄС через Україну обійдеться дешевше, ніж "Північним потоком-2" – "Нафтогаз"

  "Нафтогаз" збирається через суд змусити "Газпром" продавати газ дешевше

  5 канал - трансляція наживо