Гройсман розраховує на запуск Фонду енергоефективності вже у 2017 році

  Прем'єр-міністр Володимир Гройсман має намір ухвалити рішення разом з народними депутатами про створення Фонду енергоефективності до кінця 2016 року

  Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман розраховує на створення Фонду енергоефективності у 2016 році, а на його запуск вже у 2017 році. Про це він заявив у четвер в ході Українського форуму з енергоефективності.

  "Я вважаю, що це (Фонд енергоефективності - 5.ua) такий механізм, який дозволить нам інвестувати в енергоефективність, при цьому ми відразу будемо ставати більш конкурентними. Такий механізм дуже необхідний. Я б дуже хотів, щоб наслідком нашого обговорення була можливість прийняття рішення спільно з народними депутатами України і такий фонд до кінця 2016 року був створений, і ми могли розпочати його роботу з 2017 року", - заявив він.

  Зі слів прем'єр-міністра, це дасть можливість Україні інвестувати великі ресурси і бути конкурентноспроможною країною.

  "За 2015-2016 роки програма досягла розвитку і сьогодні 300 тис. українських сімей мають ресурси для того, щоб робити термомодернізацію, а значить економити свої власні ресурси, які раніше вони витрачали на те, щоб купити тепло, яке вироблялося з російського газу. Ми маємо об'єм таких інвестицій близько 3 млрд грн ", - заявив Гройсман.

  Глава уряду також нагадав, що на 2016 рік державним бюджетом України передбачено 700 млн грн, які будуть інвестовані у сферу енергоефективності. При цьому він зауважив, що і цієї суми в 2016 році може не вистачити.

  Нагадаємо, в ефірі "5 каналу" віце-прем'єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко розповів, як буде наповнюватися Фонд енергоефективності.

  Попередній матеріал
  На Сумщині побили депутата від "Свободи"
  Наступний матеріал
  Спостережна місія ОБСЄ потрапила під мінометний вогонь під Водяним

  У Києві відбудеться Український форум з енергоефективності

  Зубко: Фонд енергоефективності – інструмент захисту та підтримки громадян

  Шимків про фінансову вигоду України від впровадження реформи енергоефективності

  Порошенко зібрав на засідання Нацраду реформ щодо енергоефективності

  Заходи з енергоефективності щороку скорочуватимуть витрати держави на субсидії на 3-5 млрд грн – Порошенко

  5 канал - трансляція наживо