5 канал

Зубко розповів, як буде наповнюватися Фонд енергоефективності

Дуже важливо отримати кредити під енергоефективність не на п'ять років під 25%, а саме на 15 років і під 2-3%, які сьогодні Україна має намір залучити від європейських партнерів, зазначив Зубко

Фонд енергоефективності буде наповнюватись за рахунок держави, міжнародних партнерів і кредитних установ. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Погляд" заявив віце-прем'єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

"На сьогодні фонд буде наповнюватися за рахунок держави, як і сьогодні, ми фінансуємо частину кредитів, які люди отримують, за рахунок наших партнерів ... за рахунок кредитних установ, які готові запропонувати, коли вони будуть бачити, що працює фонд абсолютно прозорою системою прийняття рішень. Це дуже важливо, тому що в наглядову раду цього фонду увійдуть практично всі наші міжнародні партнери, які також будуть фінансувати цей фонд. І нам дуже важливо, щоб ми мали сьогодні кредити під енергоефективність не на п'ять років під 25%, а саме на 15 років і під 2-3%, які сьогодні ми хочемо залучити від наших європейських партнерів", – зазначив він.

Зубко зауважив: "Також важливе питання, щоб цей фонд міг фінансувати і монетизувати субсидії, які сьогодні отримують громадяни. І якщо людина зекономила на споживанні, вона може залишок субсидії спрямувати на енергоефективні заходи".

Раніше віце-прем'єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко в ефірі "5 каналу" заявив, що українці мають не тільки платити по-європейськи, а й споживати як Європа.

Попередній матеріал
Порошенко узгодив із президентом Європарламенту позиції перед консультаціями щодо безвізового режиму
Наступний матеріал
Порошенко доручив особисто доповідати йому про гасіння пожежі на Грибовицькому сміттєзвалищі

Зубко: Фонд енергоефективності – інструмент захисту та підтримки громадян

Шимків про фінансову вигоду України від впровадження реформи енергоефективності

Порошенко зібрав на засідання Нацраду реформ щодо енергоефективності

Заходи з енергоефективності щороку скорочуватимуть витрати держави на субсидії на 3-5 млрд грн – Порошенко

Зміною ціни на газ ми відкриваємо для України величезний ринок енергоефективності - Ковалів

5 канал - трансляція наживо