Суд арештував майно Курченка через борги

  Заборгованість ПАТ "ФК "Металіст" становить понад 4 млн грн

  Суд задовольнив клопотання поліції та наклав арешт на нерухоме майно, що належить ПАТ "Футбольний клуб "Металіст", ТОВ "Металіст Арена". Про це йдеться в ухвалах Київського районного суду міста Харкова від 28 квітня 2016 року, повідомляє fc-metalist.com

  Так, за даними правоохоронців, заборгованість ПАТ "ФК "Металіст" перед КП "ОСК "Металіст" становить більше 4 млн грн. Втім, арешт на рахунки клубу не накладено.

  За даними правоохоронців, станом на тепер заборгованість ПАТ "ФК "Металіст" перед КП "ОСК "Металіст" становить 4123026,26 грн. Заборгованість перед комунальним підприємством не погашається. Правоохоронці вважають, що грошові кошти, які надходять на рахунки ПАТ "ФК "Металіст", перераховуються на рахунки фіктивних підприємств та розкрадаються.

  Крім того вказано, що з метою ухилення від сплати боргу ПАТ "ФК "Металіст" перед КП "ОСК "Металіст", керівництво клубу може здійснити продаж (відчуження) об'єктів нерухомого майна, які зареєстровані за ПАТ ФК "Металіст", ТОВ "Металіст холдинг", ТОВ "Металіст арена", що може перешкодити кримінальному провадженню та унеможливити погашення боргу та збитків інтересам КП "ОСК "Металіст". Тож правоохоронці попросили у суді накласти арешт на майно клубу. Клопотання було задоволено.

  Нагадаємо, засновником ПАТ "ФК "Металіст" є ТОВ "Металіст ФК" ( до складу якого входять ТОВ "Металіст Холдинг", компанія "Епленор трейдінг лімітед", та "Хенслі кепітал лімітед" (Hensley capital limited). Бенефіціар – Сергій Курченко. ТОВ "Металіст Арена" заснували ТОВ "Металіст ФК" та "Епленор трейдінг лімітед". Керівник – Віталій Савоста.

  Засновником ТОВ "Металіст ФК" є ТОВ "Металіст холдинг" та кіпрські та "Епленор трейдінг лімітед" і "Хенслі кепітал лімітед". Керівник Юрій Сухоруков. ТОВ "Металіст Холдинг" заснували ТОВ "Металіст ФК" та "Епленор трейдінг лімітед".

  Попередній матеріал
  ФСБ затримала заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу – Іслямов
  Наступний матеріал
  Президент: Український народ чекає на Українську помісну православну церкву

  Борги ОПЗ структурам Фірташа не завадять приватизації підприємства - Білоус

  Президент нагородив 76 воїнів АТО, дві третини з них – "кіборги"

  ООН позбавила права голосу 15 країн через борги

  Абромавичус: Держава повинна реструктуризувати свої борги перед бізнесом з повернення податків найближчим часом

  Яценюк погрожує націоналізувати "Рівнеазот" і черкаський "Азот" за газові борги

  У Росії суд заарештував кота через борги його господаря