pixabay.com

17 банків-банкрутів виставлять на продаж

  Серед них "Брокбізнесбанк", "Київська Русь" та "Банк "Форум"

  Фонд гарантування вкладів фізичних осіб поточного тижня планує продати активи 17 неплатоспроможних банків та отримати 1,76 млрд грн. Про це повідомляє прес-служба ФГВФО.

  "Протягом поточного тижня запланований продаж активів 17 неплатоспроможних банків на загальну суму понад 1,76 млрд грн", – йдеться в повідомленні.

  У Фонді гарантування вкладів зазначили, що на торги виставляються основні засоби та права вимоги за кредитами, виданими ПАТ "Банк "Форум", на суму 835,30 млн грн, АТ "Єврогазбанк" - на 358,41 млн грн, ПАТ "ВіЕйБі Банк" - на понад 148,54 млн грн, ПАТ "Західінкомбанк" - на 124,84 млн грн, ПАТ "Брокбізнесбанк" - на 94,89 млн грн, АТ КБ "Експобанк" - на 21,90 млн грн, ПАТ "Кредитпромбанк" - на 7,89 млн грн, ПАТ "Банк "Київська Русь" - на 7,60 млн грн.

  Окрім цього на продаж будуть виставленні права вимоги за кредитами, виданими АТ "Порто-Франко", продаватимуться за початковою ціною 73,41 млн грн, ПАТ "Златобанк" - за 40,09 млн грн, ПАТ "Укргазпромбанк" - за 39,55 млн грн та ПАТ "Банк "Таврика" - за 0,92 млн грн та інше.

  Нагадаємо, раніше Національний банк України спростив порядок видачі дозвільних документів на здійснення операцій з іноземною валютою. Про це йдеться в постанові правління НБУ від 24 травня 2016 року №331. 

  Попередній матеріал
  На зустрічі Путіна з родичами загиблих російських журналістів був Медведчук
  Наступний матеріал
  На дружину Турчинова було скоєно замах – Аваков
  Теги:

  Нацбанк буде пом'якшувати обмеження на валютному ринку поетапно - Чурій

  Нацбанк спростив порядок повернення інвестицій з України

  Нацбанк хоче скасувати пенсійний збір для населення при купівлі валюти

  Нацбанк застерігає: в Україні значно зросла кількість шахрайських операцій через інтернет

  Останні політичні новини розгойдують курс гривні – голова Нацбанку

  В Україні ухвалено низку законів, що підвищують незалежність Нацбанку - експерт