прес-служба Кремля

На зустрічі Путіна з родичами загиблих російських журналістів був Медведчук

  Саме рідні журналістів попросили про помилування Надії Савченко

  На зустрічі президента РФ Володимира Путіна з родичами загиблих на Донбасі російських журналістів, у причетності до смерті яких звинуватили Надію Савченко, був присутній представник гуманітарної підгрупи Мінської контактної групи, кум Путіна Віктор Медведчук.

  На сайті Кремля з’явилися фото зустрічі Путіна із вдовою кореспондента ВГТРК Ігоря Корнелюка і сестрою звукооператора каналу "Россия" Антона Волошина. Знімки підтверджують присутність Медведчука в Москві.

  "Знаю, що більш ніж два місяці тому, а точніше 23 березня, ви зустрічалися з Віктором Володимировичем Медведчуком. І тоді, за результатами цієї зустрічі, звернулися до мене з проханням про помилування Савченко, яка засуджена російським судом. Я зараз не буду повертатися до тієї трагедії, в результаті якої ви втратили своїх близьких. Хочу вам тільки подякувати за цю позицію і висловити надію, що подібні рішення, продиктовані, насамперед, міркуваннями гуманізму, приведуть до зменшення протистояння певною зоні конфлікту і допоможуть уникнути подібних жахливих і непотрібних нікому втрат", – заявив Путін.

  Нагадаємо, сьогодні, 25 травня, в Україну повернулася кремлівська бранка Надія Савченко, яку близько двох років незаконно утримували в російській в'язниці. Як повідомили адвокати, помилування для Надії попросили родичі загиблих журналістів.

  Попередній матеріал
  Савченко повертається додому в літаку – фото Ірини Геращенко
  Наступний матеріал
  17 банків-банкрутів виставлять на продаж