knk.kiev.ua

Українські підприємства зазнають збитків через "Укрзалізницю" – депутат

  Якби не ряд перешкод в сфері вантажних залізничних перевезень і поставок металопродукції на металургійні заводи обсяги виробництва сталі могли б досягти в Україні 15-16 млн тонн

  Металургійні підприємства змушені працювати в умовах дефіциту сировини і нести додаткові збитки через складну логістику і, як результат, втрачати обсяги виробництва і експортну виручку. Про це йдеться в листах народного депутата Володимира Гусака на адресу голови правління ВАТ "Укрзалізниця" Войцеха Балчуна, а також міністра інфраструктури України Володимира Омеляна.

  За словами Гусака, до нього "звернулися представники металургійних підприємств щодо критичної ситуації, яка склалася в гірничо-металургійному комплексі через проблеми з перевезенням ПАТ "Укрзалізниця" сировини для металургійних підприємств".

  У листах вказується, що якби не ряд перешкод у сфері вантажних залізничних перевезень і поставок металопродукції на металургійні заводи, обсяги виробництва сталі могли б досягти в Україні 15-16 млн тонн, що забезпечило б 1,8 млрд дол. США додаткових валютних надходжень до державного бюджету.

  "Потрібно також відзначити, що ситуація суттєво погіршується через спосіб, яким ПАТ "Укрзалізниця" виконує доручення уряду України про перевезення енергетичного вугілля для стабілізації ситуації в енергетиці України – збільшення перевезень відбувається (за інформацією галузевої асоціації) не за рахунок розширення вузьких місць і поліпшення обороту вагонів, а шляхом зміщення пріоритетів щодо навантаження і перевезень на користь енергетичного вугілля за рахунок зниження перевезень металургійних вантажів", – йдеться в листах.

  "З огляду на вищесказане, прошу Вас якомога швидше забезпечити перевезення заявлених вантажів гірничо-металургійного комплексу та дотримання збалансованого підходу з урахуванням потреб усіх галузей економіки України", – резюмує депутат.

  Попередній матеріал
  Волонтери організували відпочинок для бійців АТО на березі моря
  Наступний матеріал
  У Києві обмежать рух транспорту через репетицію параду
  Теги:
  Loading...

  У Раді заявили, що дії "Укрзалізниці" створили великі проблеми для металургів

  Україна може недоотримати $1,8 млрд через "Укрзалізницю" – учасник ринку

  Балчун планує залучити інвестиції в $1 мільярд на розвиток "Укрзалізниці"

  Журналісти про підсумки 80 днів роботи нового керівництва "Укрзалізниці"