Волонтери організували відпочинок для бійців АТО на березі моря

Військові зможуть розважитися на скалодромі, поплавати на різноманітних човнах чи взяти участь у Ахілловому забігу. Окрім того, для них відбудеться концерт гурту Brutto

Вже більше двох років тривають протистояння на Сході України. На межі фізичних і психологічних можливостей, вдень і вночі стоять на варті спокою українців. Тому Всеукраїнський центр волонтерів "People's Project" вирішив організувати відпочинок для воїнів у реабілітаційно-рекреаційному таборі "Kinburn NAVY Camp" на березі моря.

Організатори проекту повідомили, що у період з 23 по 27 серпня він відкриє свої ворота для тридцяти бійців 79 бригади ти бригади морської піхоти, які проходили службу чи отримали поранення у протистоянні з російським агресором.

/
/

"Кваліфіковані інструктори працюватимуть з Героями. Бійці зможуть розважитися на скалодромі, поплавати на різноманітних човниках чи взяти участь у Ахілловому забігу – подолати дистанцію у 2000 метрів. А ще просто море – плещися й купайся хоч увесь день", – йдеться у повідомленні.

Окрім того, для бійців виступить гурт Brutto, який завжди щиро підтримував Україну та українських бійців.

Зазначається, що кожен, хто пожертвує на організацію відпочинку для військових більше 500 грн, отримає безкоштовний квиток на концерт. 

Усі зібрані від концерту кошти підуть на потреби родин бійців спецзагону по боротьбі з підводними диверсантами. Ці воїни загинули у березні 2015 року під час виконання бойового завдання в зоні АТО: вони вирушили у розвідку, проте наткнулися на ворожу засідку, що мала перевагу у силі та числі. Під нищівним вогнем ворога Олег Стороженко та Олександр Стрілюк зробили усе, аби врятувати своїх товаришів — навіть ціною власних життів.

Зробити пожертви для бійців можна за посиланням.

Попередній матеріал
Прокуратура: на Чернігівщині чиновники розікрали кошти, виділені на проект "Стіна"
Наступний матеріал
Українські підприємства зазнають збитків через "Укрзалізницю" – депутат

Волонтери показали нове обладнання, яке отримали бійці АТО

"Воїну - гідна праця": Як волонтери допомагають ветеранам АТО шукати роботу

Волонтери запустили проект допомоги захисникам Маріуполя

Волонтер розповів, чому Міноборони хоче закупити 100 тисяч джгутів часів Першої світової війни

Волонтер: У "ЛНР"/"ДНР" немає майбутнього – бойовики пригнічені

5 канал - трансляція наживо