волонтер-допомога 5.ua

"Воїну - гідна праця": Як волонтери допомагають ветеранам АТО шукати роботу

За рік до організації звернулися понад 300 ветеранів АТО, 60 із них отримали роботу

Психологи кажуть, зазвичай чоловікові, який пройшов війну, важко повернутися до такого самого ритму життя, що був у нього до мобілізації, чи стати до тієї ж роботи, що у нього була. Людина змінилася й знову має шукати себе на гражданці. Допомагають у цьому їм волонтери, які за півтора року існування проекту "Воїну – гідна праця" посприяли багатьом із новою роботою чи навіть власним бізнесом.

Микола Опанасенко демобілізувався торік і повертатися до попередніх професій не схотів. Тепер допомагає таким, як і сам. Від початку року знайти роботу Микола допоміг вісьмом ветеранам. Стільки ж влаштував на курси. Крім того, проект допомагає колишнім АТОвцям зрозуміти, чим тепер вони хочуть займатися.

Чимало військових, які повертаються зі Сходу, потребують підтримки як психологічної, так і у пошуку роботи і себе, розповідають в організації. Тому, вже півтора року допомагають шукати вакансії, організовують курси з перекваліфікації та консультують, як відкрити власну справу.

За рік до організації звернулися понад 300 ветеранів АТО, близько 60 із них допомогли знайти роботу, ще з півтори сотні пройшли різні курси. Кільком допомогли заснувати власну справу. 

Попередній матеріал
У ГПУ заявили, що НАБУ незаконно прослуховувала прокурора
Наступний матеріал
Кабмін хоче підвищити мінімальні ціни на коньяк, горілку та вино
Теги:
Loading...

Волонтери запустили проект допомоги захисникам Маріуполя

Незвична волонтерка: 74-річна жінка постачає на передову вартісне спецобладнання