прослуховування
прослуховування Фото із відкритих джерел

У ГПУ заявили, що НАБУ незаконно прослуховувала прокурора

За словами представника відомства, після того як слідчі прокуратури спробували з’ясувати, хто саме веде прослуховування, на місце події прибув спецназ НАБУ

Про незаконне прослуховування свого співробітника детективами НАБУ заявили у Генеральній прокуратурі.

Слідчі ГПУ виявили обладнання для прослуховування і стаціонарного стеження, встановлене в помешканні на столичній вулиці Симона Петлюри. Вікна квартири саме виходять на приміщення одного з департаментів ГПУ.

"Ми помітили, що  в квартирі навпроти приміщення департаменту поселилися невідомі люди, які здійснюють певні заходи. Ми правоохоронці. У нас є певна обізнаність. Ми розуміємо і відчуваємо такі речі. Ми зайшли на цю квартиру з обшуком, щоб встановити осіб, які там перебувають і причини цього.  Встановили службові посвідчення, які вони залишили, спецтехніку, застосування якої вимагає дотримання певних процедур. Ми будемо встановлювати, наскільки це законно", – повідомив керівник департаменту ГПУ Володимир Гуцуляк.

Після того, як слідчі прокуратури спробували з’ясувати, хто саме веде прослуховування, на місце події прибув спецназ НАБУ.

За словами представника прокуратури, спецназівці відбили своїх співробітників. Утім, у квартирі залишились їхні посвідчення та папери із прізвищем Дмитра Суса. Саме Сус очолював  групу ГПУ, яка 5 серпня здійснила виїмку документів у приміщенні НАБУ.

Попередній матеріал
У Меджлісі розповіли, що внаслідок стрілянини вояків РФ у Криму постраждав етнічний турок
Наступний матеріал
"Воїну - гідна праця": Як волонтери допомагають ветеранам АТО шукати роботу
Теги:
Loading...

Парламентський комітет підтримав надання НАБУ права на прослуховування

Кабмін дозволив детективам Антикорупційного бюро займатися прослуховуванням

Сакварелідзе: ГПУ дозволила прослуховування слідчих у справі так званих "діамантових прокурорів"

Директор НАБУ вимагає надати відомству право прослуховувати телефони