стіна 5.ua

Прокуратура: на Чернігівщині чиновники розікрали кошти, виділені на проект "Стіна"

  Посадовці уклали угоди з приватними підрядниками всупереч законодавству

  У Чернігівській області чиновники держпідприємства виділили 1,8 млн грн приватним структурам на будівництво укріплень на кордоні з РФ у рамках проекту "Стіна", однак роботи не були виконані. Про це повідомляє прес-служба прокуратури регіону.

  Згідно з повідомленням, чиновники уклали угоди з приватними підрядниками, передбачивши всупереч законодавству обов’язковість внесення авансу та необхідність придбання матеріалів коштом замовника робіт.

  "Водночас виконання робіт з інженерно-технічного облаштування державного кордону не підтверджено, документально відомості про обсяги виконаних робіт та їх вартість між замовником та підрядником не підписано", – йдеться в повідомленні.

  "Як наслідок, за сприяння посадових осіб держпідприємства всупереч вимогам законодавства приватною структурою без фактичного виконання робіт отримано 1,8 млн грн бюджетних коштів", – йдеться в повідомленні. Досудове розслідування проводить поліція.

  Нагадаємо, раніше антикорупційні органи відкрили кримінальне провадження щодо корупційної складової під час реалізації проекту "Стіна" на українсько-російському кордоні.

  Попередній матеріал
  У "Крим SOS" розповіли, чому тримали історію втечі Юрія Ільченка в секреті останні 2 місяці
  Наступний матеріал
  Волонтери організували відпочинок для бійців АТО на березі моря
  Теги:
  Loading...

  Конфлікт ГПУ-НАБУ: під стінами Генпрокуратури відбувається акція протесту

  НАБУ розслідує вже чотири справи про незаконні дії ГПУ

  У мережу виклали відео сутичок працівників ГПУ та НАБУ

  Бійці полку "Миротворець" прийшли під ГПУ