Олександр Єфремов у суді 5.ua

Адвокати екс-регіонала Єфремова знову не з'явились на судове засідання

У зв'язку з цим розгляд справи було перенесено на 9 лютого

Адвокати екс-голови фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександра Єфремова не приїхали до Старобільського суду підтримати свого підзахисного. Замість себе прислали клопотання про переніс розгляду справи, посилаючись на зайнятість в інших судових процесах, повідомляє "5 канал".

Підозрюваний у зазіханні на територіальну цілісність України, Єфремов відкидав усі звинувачення на свою адресу і нарікав на погані умови його утримання у Старобільському слідчому ізоляторі.

Судді підтримали клопотання з боку обвинувачення, долучили до розгляду справи трьох нових прокурорів і перенесли розгляд.

"Суд, порадившись, на місці ухвалив клопотання прокурора про доручення до справи постанови про зміну групи прокурорів задовольнити та долучити до справи. А також відкласти розгляд справи у зв’язку  з неявкою захисників обвинуваченого Єфремова на 9 лютого на 10-ту годину", – постановив суддя Старобільського районного суду Олександр Пелих.

Нагадаємо, 13 січня екс-регіонала Єфремова конвоювали з СІЗО до Старобільська Луганської області. А вже під час слухання 16 січня Єфремову суд надав безкоштовного адвоката, бо його власні не з'явились у залі.

Як інформував 5.UA, 30 липня 2016 року в аеропорту "Бориспіль" Єфремова затримали за підозрою у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України. Його звинувачують, зокрема, у посяганні на територіальну цілісність України та державній зраді.

Попередній матеріал
Парубій у Раді зробив зауваження Королевській та закликав говорити українською
Наступний матеріал
Представлення голови Національної поліції керівному складу відомства - завершено
Loading...

Журналістів не пустили на судове засідання проти Єфремова

Екс-регіоналу Єфремову суд надав безкоштовного адвоката, бо його власні не з'явились у залі

Екс-регіонала Єфремова конвоювали з СІЗО до Луганської області – Генпрокуратура