Єфремов 5 канал

Суд відмовив захисту екс-"регіонала" Єфремова у відводі судді

Єфремова затримали за підозрою у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України

Феміда відмовила захисту Олександра Єфремова у відводі судді. Справу і надалі вестиме Володимир Карабань. Опівдні Печерський районний суд Києва почав розгляд клопотання про продовження запобіжного заходу – утримання під вартою для екс-нардепа від "Партії регіонів", повідомляє "5 канал".

Прокурор Павло Кожухівський: "Ризики, вони як існували до цього так і продовжують бути. Це ті ж самі, а також інші ризики, які нам стали відомі під час останніх слідчих дій. У тому, що підозрюваний – особи за його дорученням можуть тиснути на свідків". 

Єфремов своєї провини не визнає, і усі закиди спростовує. Наступне засідання суду відбудеться у понеділок – 21 листопада.

Як повідомляв 5.ua, 30 липня в аеропорту Києва Єфремова затримали за підозрою у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України. Наступного дня Печерський районний суд заарештував його на два місяці. Термін тримання під вартою сплив наприкінці вересня. У жовтні Апеляційний суд відмовив Єфремову в апеляції і залишив його під вартою. Сьогодні ж прокуратура клопотала про подовження арешту ще на 2 місяці. 

Попередній матеріал
В Україні з нагоди Дня прав людини стартував марафон написання листів
Наступний матеріал
В Генпрокуратурі розповіли деталі допиту Порошенка

Суд відхилив скаргу екс-регіонала Єфремова та залишив його за гратами

За два місяці ГПУ планує завершити слідство у справі екс-регіонала Єфремова

Український революціонер: 10 фактів до дня народження видатного українця Сергія Єфремова

Єфремов залишиться за гратами щонайменше до 18 жовтня

Єнін: Справа Єфремова є справою честі для ГПУ

5 канал - трансляція наживо