Санкції
Санкції gogetnews.info

У РНБО розповіли, кому доручено заблокувати "Яндекс", "ВКонтакте", "Одноклассники" та програму 1С

  Доручено також відпрацювати блокування бухгалтерського продукту 1С

  Механізм блокування доступу до російських інформаційних ресурсів в Інтернеті, а саме Yandex, соціальних мереж "ВКонтакте" та "Одноклассники", й заборони використання бухгалтерського програмного продукту 1С доручено відпрацювати Кабміну, СБУ і Нацбанку України. Про це УНІАН повідомили у прес-службі РНБО.

  У відомстві сказали: "Кабінету міністрів України, Служби безпеці України за участі Національного банку України доручено відпрацювати механізм щодо забезпечення виконання цього рішення".

  Крім того, у РНБО повідомили, що указом передбачено створення єдиного санкційного списку фізичних та юридичних осіб.

  У відомстві нагадали, що Президент України Петро Порошенко своїм указом ввів в дію рішення РНБО "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)". Зокрема, зазначається, що на підставі пропозицій СБУ, Нацбанку та Кабінету міністрів РНБО прийняла рішення "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)". У РНБО також сказали, що рішенням передбачено продовження чинності санкцій щодо фізичних та юридичних, запроваджених рішенням РНБО від 16 вересня 2016 року і введених у дію указом президента від 17 жовтня 2016 року № 467.

  Офіційними друкованими виданнями є інформаційний бюлетень "Офіційний вісник Президента України", газета "Урядовий кур'єр". Указ Порошенка про блокування сайтів набирає чинності з дня його опублікування. Таким чином, указ президента набуде чинності не пізніше 1 червня 2017 року.

  Як повідомляв 5.UA, Президент України Петро Порошенко підписав указ про нові санкції проти Росії, які передбачають, зокрема, блокування доступу до соцмереж "ВКонтакте", "Одноклассники" і "Яндекс". Текст указу опублікований на офіційному сайті глави держави. 

  Попередній матеріал
  У "Київводоканалі" пояснили, чому зросли тарифи на холодну воду
  Наступний матеріал
  Тікають і грабують: У розвідці розповіли про дезертирство серед російських військових на Донбасі
  Loading...

  В Україні заблокують "Яндекс", "ВКонтакте", "Одноклассники", 1С, "Мейл.ру", "Касперський" – указ Президента

  Порошенко ввів у дію рішення РНБО щодо санкцій проти низки юридичних та фізосіб

  Доктор Комаровський: Треба негайно скликати РНБО

  Американські сенатори відклали законопроекти щодо узаконення санкцій проти РФ

  Канада запустила петицію про посилення санкцій проти РФ

  У РНБО оприлюднили вражаючий відеоролик про модернізацію ЗСУ за останні 3 роки