rada.gov.ua

Міжпарламентська асамблея у Варшаві закликала продовжити санкції проти Росії

Парламентська асамблея України, Польщі і Литви засудила російську агресію в Україні та підтримала створення економічного плану допомоги для України

Міжпарламентська асамблея у Варшаві вирішила надіслати спільного листа до парламентів країн ЄС та США щодо підтримки Заходом України. Про це йдеться в документі, що за результатами засідання Асамблеї підписали голова Верховної Ради України, голова Сейму Литовської Республіки та маршалок Сенату Республіки Польща, передає "5 канал".

"Для України є надзвичайно важливим, що ми у цьому документі отримали повну підтримку позиції України і в цьому документі чітко зазначено, що наші країни закликають до продовження санкцій допоки не буде деокупації Криму, допоки не буде виконана безпекова частина Мінських угод Російською Федерацією і отримали повну підтримку України в боротьбі за свою незалежність і за свободу цілої Європи", - зазначив Андрій Парубій.

Тристороннє засідання відбулося у Варшаві. Сторони також обговорили міжпарламентську співпрацю. Окрім того, українська делегація на чолі зі спікером Андрієм Парубієм вшанували пам'ять воїнів УНР, які поховані на місцевому цвинтарі.

"Для мене було дуже важливо, що мій візит розпочався з відвідин могил наших героїв, це воїни армії УНР, які змушені були відійти з України, а потім об'єднавшись з польською армією, вони зробили контрнаступ і навіть визволили Київ, а потім знову змушені були відступити. Отак по чужих світах розкидані українські герої. Які 100 років тому підняли боротьбу за українську державу, проголосили її, але на жаль не змогли втримати", – зазначив Парубій.

Попередній матеріал
Необхідно змінювати механізм зняття депутатської недоторканності, а не скасовувати її – політолог
Наступний матеріал
Німеччина передала мешканцям "сірої зони" Донбасу польові кухні, що здатні нагодувати тисячі людей
Loading...

У Варшаві стартує Міжпарламентська асамблея України, Польщі та Литви

Зміни до закону про е-декларації передали на підпис Президенту

США запровадили санкції проти восьми російських компаній – ЗМІ

Україна запропонувала Польщі спільну розробку нового комплексу ППО малої дальності – відео

Засідання ВР закрили через малу кількість депутатів у сесійній залі

Колишній міністр фінансів Польщі озвучив головні причини гальмування реформ в Україні