ППО малої дальності
ППО малої дальності http://novynarnia.com

Україна запропонувала Польщі спільну розробку нового комплексу ППО малої дальності – відео

Нова система ППО може включатиме в себе компоненти польського виробництва, зокрема, оглядовий радар, мобільну пускову установку та пасивну оптико-електронну систему спостереження за повітряними цілями і супроводу ракети

Генеральний директор концерну "Укроборонпром" Роман Романов офіційно запропонував польському міністерству оборони спільну розробку системи протиповітряної оборони малої дальності з використанням авіаційних ракет Р-27, які виробляє київський ДАХК "Артем". Про це повідомляє сайт Ukrainian Military Pages з посиланням на польський журнал "Альтаїр".

Так, 8 березня 2017 року Роман Романов презентував заступнику міністра Бартошу Ковнацькому план створення прототипу системи ППО малої дальності, який отримав робочу назву Р-27 ADS (Air Defence System), підготовлений державним підприємством "Артем".

Нова система ППО може отримати назву "Нарва". Планується, що вона буде включати в себе компоненти польського виробництва, зокрема, оглядовий радар, радіолокатор наведення ракет, мобільну пускову установку, пасивну оптико-електронну систему спостереження за повітряними цілями і супроводу ракети, систему бойового управління і систему зв'язку між компонентами.

ukrmilitary.com

Відзначається, що перший демонстраційний пуск української ракети "земля-повітря" з використанням польської радіолокаційної станції призначено на червень 2017 року. Надалі планується подальше проведення спільних наукових досліджень і розробок за участю польських компаній Polską Grupą Zbrojeniową і приватного підприємства WB Electronics.

Демонстрація системи планується у червні 2018 року, проведення попередніх випробувань за участю представників Міністерства національної оборони Польщі в жовтні 2018 року.

Дослідне виробництво компонентів системи за участю Polską Grupą Zbrojeniową, WB Electronics і ДАХК "Артем" передбачається почати влітку 2018 року з тим, щоб пройти військові приймальні випробування в листопаді 2018 року. Запуск масового виробництва передбачається з листопада 2019 року.

Як повідомляв 5.UA, 8 лютого 2017 року в "Укроборонпромі" заявили, що Україна і Литва розширять військово-технічне співробітництво.  

Попередній матеріал
Пленарне засідання Верховної Ради – трансляція завершена
Наступний матеріал
Пожежа на складах під Балаклією: Прокуратура відкрила кримінальне провадження за статтею "недбальство"
Loading...

Україна успішно випробувала нові потужні ракети – відео

Колишній міністр фінансів Польщі озвучив головні причини гальмування реформ в Україні

Із Києва та Львова літатимуть чотири нові рейси до Польщі та Німеччини

На Львівщині вандали понівичили меморіал загиблим полякам

Лідер правлячої партії Польщі пророкує швидкий розпад Євросоюзу

Голова "Укроборонпрому": Співпраця з РФ повністю зупинена у другій половині 2014 року