5.ua

У МЗС України гостро відреагували на заяви РФ щодо блокування веб-ресурсів

  Зокрема, у зовнішньополітичному відомстві їх назвали цинічними

  У Міністерстві закордонних справ України відреагували на заяву зовнішньополітичного відомства Росії щодо блокування російських Інтернет-ресурсів і соціальних мереж, зокрема назвавши це "верхом цинізму". Про це написала речниця МЗС України Мар'яна Беца у Twitter.

  "Агресор, який всупереч всім нормам окупував Крим і веде війну на Донбасі, говорить про право і мораль. Верх цинізму", – зазначила Беца.

  Таким чином вона відреагувала на коментар МЗС Російської Федерації через "нові антиросійські дії київського режиму".

  Як повідомляв 5.UA, Президент України ввів в дію рішення РНБО про санкції проти 1228 фізичних та 468 юридичних осіб. Також під заборону потрапили російські соцмережі "ВКонтакте", "Одноклассники" і "Яндекс" та IT-сервіси, в тому числі бухгалтерська програма 1С.

  Кабінету міністрів і СБУ за участю Національного банку України (НБУ) доручено розробити механізм блокування доступу до російських соцмереж і IT-ресурсів. Офіційними друкованими виданнями є інформаційний бюлетень "Офіційний вісник Президента України", газета "Урядовий кур'єр". Указ Порошенка про блокування сайтів набирає чинності з дня його опублікування. Таким чином, указ Президента набуде чинності не пізніше 1 червня 2017 року.

  Попередній матеріал
  "Повністю зруйнований": обстріл окупантів знищив будинок 63-річної жінки в Авдіївці
  Наступний матеріал
  Сайт Президента зазнає організованої DDOS-атаки із ресурсів "Яндексу" і "ВКонтакте" – АП
  Теги:
  Loading...