5 канал

Міністр освіти відвідала перше ЗНО для магістрів: чим відрізняється від "звичайного"

Бакалаврам дали 4 години, щоби довести свої знання з правничих наук та англійської мови

Абітурієнти, які планують вступати на магістратуру за спеціальністю "Право" – вперше складають ЗНО. Раніше в них були звичайні іспити. Проінспектувати тестування вирішила міністр освіти Лілія Гриневич. Разом з нею була і кореспондент "5 каналу" Леся Головата.

Зовнішнє незалежне оцінювання таке саме, як і у школярів. Прийти слід за годину до початку. В аудиторіях усіх перевіряють металошукачами – чи не приносять заборонені речі. Єдина суттєва відмінність – це тривалість. Бакалаврам дали 4 години, щоби довести свої знання з правничих наук та англійської мови. Студентів же, які мають міжнародні сертифікати, що підтверджують знання іноземної – від тесту з англійської взагалі звільнили.

"Ми маємо зареєстрованих 16892 абітурієнти. Конкуренція – дуже висока, тому що виділено на магістратуру орієнтовно 2350 місць державного замовлення. Тому конкуренція справді дуже висока. Для нас дуже важливо, щоби процедура вся була дотримана", – заявила міністр освіти Лілія Гриневич.

"Готувалася завчасно. Не дуже стресово, не переживаю. Після школи було важче… Англійську готувала – у попередні роки пробні ЗНО. Звичайні після школи завдання. З правознавством – готувала всі галузі", – ділиться враженнями абітурієнт Ганна Ігнатюк. З нею не погоджується інший абітурієнт Владислав Єлісеєв: "Дуже стресова така річ. Але можливо по цьому або по інших роках ми побачимо, які будуть результати, і зможемо зробити певні висновки".

Попередній матеріал
Брифінг речника Міноборони з питань АТО - завершено
Наступний матеріал
ГПУ та Нацполіція обшукують Фонд соцстрахування
Loading...