Пробне ЗНО-2018

На пробне ЗНО зареєструвалося вже понад 4,5 тисячі осіб

  На пробне зовнішнє незалежне оцінювання зареєструвалося понад 4,5 тисячі осіб

  "За даними регіональних центрів оцінювання якості освіти, у перші три дні реєстрації замовлено 38 245 пробних тестів. Для складання тесту з української мови і літератури подано 21 054 заявки, англійської мови – 5 849, математики – 4 501, історії України – 3 354. Найбільшу кількість реєстраційних карток заповнили особи, які проживають у м. Києві, Дніпропетровській, Одеській та Запорізькій областях. Процес реєстрації завершили 4 562 особи (здійснили оплату послуг із проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання)", – йдеться у повідомленні на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

  Як повідомляв 5.ua, 9 січня 2018 року розпочалася реєстрація осіб для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні, яка триватиме до 31 січня 2018 року. Відбудеться пробне ЗНО наприкінці березня: 24 березня з української мови і літератури, а 31 березня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

  Нагадаємо, що у 2018 році до переліку предметів, з яких проводить незалежне зовнішнє оцінювання, внесено російську мову. Також наступного року для проведення ЗНО з іноземних мов буде використано тести двох рівнів складності: рівня В1 і рівня В2. Новацією цих тестів буде частина "Розуміння мови на слух", яка передбачатиме прослуховування звукових фрагментів і виконання завдань до них.

  У 2018 році ЗНО відбудеться 22 травня–14 липня.

  Попередній матеріал
  У двох повернутих під контроль України селищах вже платять пенсії – Жебрівський
  Наступний матеріал
  Антикорупційний суд: проект відповідає Конституції і порадам Венеціанської комісії – АП
  Теги:

  У Києві готуються провести марш "Стоп Реванш"

  Неймовірно велика сума: у Порошенка підрахували збитки від окупації Донбасу

  У двох повернутих під контроль України селищах вже платять пенсії – Жебрівський

  Президент помилує злочинницю заради прискорення повернення заручників

  Укравтодор визначив напрями ремонту доріг на 2018 рік

  Через морози в Україні збільшився відбір газу зі сховищ