Пробне ЗНО-2018
Пробне ЗНО-2018 Український центр оцінювання якості освіти

На пробне ЗНО зареєструвалося вже понад 4,5 тисячі осіб

  На пробне зовнішнє незалежне оцінювання зареєструвалося понад 4,5 тисячі осіб

  "За даними регіональних центрів оцінювання якості освіти, у перші три дні реєстрації замовлено 38 245 пробних тестів. Для складання тесту з української мови і літератури подано 21 054 заявки, англійської мови – 5 849, математики – 4 501, історії України – 3 354. Найбільшу кількість реєстраційних карток заповнили особи, які проживають у м. Києві, Дніпропетровській, Одеській та Запорізькій областях. Процес реєстрації завершили 4 562 особи (здійснили оплату послуг із проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання)", – йдеться у повідомленні на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

  Як повідомляв 5.ua, 9 січня 2018 року розпочалася реєстрація осіб для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні, яка триватиме до 31 січня 2018 року. Відбудеться пробне ЗНО наприкінці березня: 24 березня з української мови і літератури, а 31 березня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

  Нагадаємо, що у 2018 році до переліку предметів, з яких проводить незалежне зовнішнє оцінювання, внесено російську мову. Також наступного року для проведення ЗНО з іноземних мов буде використано тести двох рівнів складності: рівня В1 і рівня В2. Новацією цих тестів буде частина "Розуміння мови на слух", яка передбачатиме прослуховування звукових фрагментів і виконання завдань до них.

  У 2018 році ЗНО відбудеться 22 травня–14 липня.

  Попередній матеріал
  У двох повернутих під контроль України селищах вже платять пенсії – Жебрівський
  Наступний матеріал
  Антикорупційний суд: проект відповідає Конституції і порадам Венеціанської комісії – АП
  Теги:
  Loading...

  У Києві готуються провести марш "Стоп Реванш"

  Неймовірно велика сума: у Порошенка підрахували збитки від окупації Донбасу

  У двох повернутих під контроль України селищах вже платять пенсії – Жебрівський

  Президент помилує злочинницю заради прискорення повернення заручників

  Укравтодор визначив напрями ремонту доріг на 2018 рік

  Через морози в Україні збільшився відбір газу зі сховищ