Дороги заметіль pmg.ua

Укравтодор визначив напрями ремонту доріг на 2018 рік

Основне завдання перед службами автомобільних доріг – продовжити на основі маршрутного принципу всі роботи, які розпочали в 2017 році

Державне агентство автомобільних доріг України у рамках затвердженої 11 січня 2018 року Кабінетом Міністрів України концепції Державної цільової економічної програми розвитку автомобільних доріг загального користування на п'ять років планує здійснювати ремонти основних коридорів державного значення за маршрутним принципом.

Про це повідомила прес-служба "Укравтодор".

"Основне завдання, яке я поставив перед службами автомобільних доріг, – продовжити на основі маршрутного принципу всі роботи, які розпочали в 2017 році. Ми маємо показати, що держава економно, розумно використовує публічні кошти та продовжує розпочаті проекти", – наводяться в повідомленні слова керівника "Укравтодору" Славоміра Новака.

Згідно з програмою ремонту доріг, у 2018 році "Укравтодор" продовжить роботи на основних коридорах: Gо Highway, М-03, М-05, М-01, Н-08, Н-31.

Особливу увагу буде приділено дорогам на сході країни: Р-46 Харків-Охтирка, М-03 Харків-Слов'янськ-Краматорськ, Р-07 Чугуїв-Мілове.

На півдні країни виконуватиметься ремонт на ділянках доріг: М-15 Одеса-Рені (з обходом Рені), Н-14 Кропивницький-Миколаїв, Н-11 Дніпро-Кривий Ріг-Миколаїв, заплановано ремонт мосту через Хаджибейський лиман (дорога М-05).

У західній Україні ремонти здійснюватимуться на ділянках таких доріг: Н-22 Рівне - Луцьк - Устилуг, М-21 Житомир-Вінниця, Н-10 Івано-Франківськ - Стрий, Н-03 Житомир-Хмельницький-Чернівці. Також запланований ремонт короткої траси від Мукачевого до Чопа на дорозі М-24/М-25.

Коштами МФО розпочнеться реконструкція Північного обходу Житомира, реконструкція Gо Highway в Хмельницькій області та триватиме реконструкція М-03 на ділянці Лубни - Полтава.

Як повідомлялося, з 1 січня 2018 року в рамках децентралізації доріг 123,105 тис. км доріг місцевого значення передано у відповідальність місцевої влади.

Наразі "Укравтодор" відповідає за 46,985 тис. км доріг міжнародного та національного значення.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Тісто, кетчуп, траса: у США автобан засипало піццею – фоторепортаж

Попередній матеріал
15-річна українка Марта Костюк розгромила топ-тенісистку на Australian Open
Наступний матеріал
Комітет виборців назвав ТОП-10 нардепів-прогульників у Раді за 2017 рік
Loading...

У Києві 5 січня обмежать рух одразу кількома мостами

Від 1 січня "Укравтодор" відповідає лише за 50 тис. км доріг: Омелян розповів, куди подінуть інші

У Житомирі працівники облавтодору перекрили дорогу

"Шукаймо об'їзд": у Києві обмежено рух кількома мостами

"97% потребують ремонту": Кабмін затвердив концепцію розвитку доріг до 2022 – документ

5 канал - трансляція наживо