Володимир Гройсман
Володимир Гройсман 5 канал

Масштабний ремонт доріг та стратегія розвитку МВС: ключові питання на засіданні Кабміну

У Кабміні сьогодні звітував голова "Укравтодору" Славомір Новак. Про що розповідав – довідалися журналісти "5 каналу"

На засіданні уряду в середу, 15 листопада, розглядали низку важливих питань. Зокрема, йдеться про Держбюджет України на 2018 рік, плани щодо ремонту доріг на наступний рік та реформування МВС. Про це повідомляє кореспондент "5 каналу".

Як стало відомо, у Кабміні сьогодні звітував голова "Укравтодору" Славомір Новак. Він розповідав про результати роботи відомства та поточний стан українських доріг.

"До кінця будівельного сезону залишилось не більше двох тижнів – це залежно від погодних умов – коли ми працюємо ще на повну силу. Плануємо відремонтувати найбільшу кількість кілометрів доріг за останні п'ять років – близько 2 тисяч кілометрів", – зазначив Новак.

У планах уряду на 2018 рік – вдосконалення дорожнього покриття, а також обладнання безпечних переходів (так звані "острівці безпеки"). На думку голови "Укравтодору" та прем'єра, "острівці безпеки" мають значно зменшити кількість ДТП за участі пішоходів. Відтак, загалом на ремонт доріг наступного року планується виділили удвічі більше коштів, ніж цьогоріч.

"У 2018 році нам потрібне максимальне оновлення дорожньої техніки країни. Весь рік ми маємо цим питанням займатися для того, щоб дороги були в належному стані, і ми могли забезпечити якісний проїзд і безпеку на дорогах. Окремо 5%, які ми передбачаємо на безпеку доріг, ми вже почнемо реалізовувати з наступного року. Це достатньо серйозні цифри", – зауважив Гройсман.

Крім того, на засіданні уряду затвердили стратегію розвитку Міністерства внутрішніх справ до 2020 року. Вона буде ґрунтуватися на таких пріоритетах:

  • Безпека;
  • Захист;
  • Сервіс.

Детальніше про це та плани щодо Держбюджету на 2018 рік – дивіться у відео: 

 

Попередній матеріал
Прес-конференція головного військового прокурора Анатолія Матіоса – трансляцію завершено
Наступний матеріал
"Правила для всіх єдині": нардепу вимкнули мікрофон за виступ російською мовою
Loading...