Ями на дорозі, Черкащина
Ями на дорозі, Черкащина 5 канал

"Застрелитися можна": чому дорога на Черкащині ремонту десятиліттями не бачить

Замість дороги – ями та багнюка. У селі Геронимівка, розташованому за десять кілометрів від Черкас, люди вийшли на протест проти бездоріжжя

Автошлях обласного значення через село побудували ще у 1980-х роках, і відтоді на ньому безліч разів робили так званий ямковий ремонт. Останній був улітку, і його результати не протрималися навіть півроку.

Олександр Чуйко вже більше 20 років за кермом, проте проїхати дорогами Геронимівки і йому непросто. П'ять кілометрів доводиться долати розбитим автошляхом. Вулички вузькі, автівкам та пішоходам розминутися важко.

"Швидка" сюди не може проїхати через ямкові проблеми. Кілька разів машини стикалися одна з одною, хіба це можна таке? Невдовзі машини опиняться у нас у дворі. Хоч би не у нашому вікні та машина була", – побоюється жителька Геронимівки Галина.

Через бездоріжжя змінили навіть маршрути деяких автобусів. Ті ж, кому іншої дороги немає, намагаються зберегти колеса на цій ділянці.

"Застрелитися – так їздити. Цілий день такою дорогою – це жах", – лаконічно коментує ситуацію водій автобуса Олександр Бернадський.

Цій дорозі вже більше 30 років. Капітального ремонту не робили жодного разу. На ямковий жителі чекали майже 10 років. Його зробили цього літа, а вже до осені відновлення зійшло нанівець.

В райавтодорі тим часом запевняють: ремонтували на совість і пояснюють, що латання дірок на цій дорозі не має сенсу. Потрібен капітальний ремонт. Утім, його робити не будуть. Чому так – дізнайтеся у сюжеті:

Ярослава Литвин, Олександр Коваленко, Черкасько область, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Через відсутність води і світла понад 200 киян блокують Харківське шосе – фотозвіт

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Брифінг речника Міністерства оборони з питань АТО – відео
Наступний матеріал
Обмін заручниками: розпочата технічна підготовка
Loading...