5 канал

"Ями по коліно": на Житомирщині місцеві перекрили трасу на знак протесту

Місцева влада вже традиційно каже, що грошей на ремонт дороги немає – а потрібно понад 20 млн грн

На Житомирщині місцеві мешканці перекрили трасу, щоб привернути увагу влади до стану доріг. Вони бідкаються, що дороги вкриті суцільними ямами і непридатні для проїзду, передає кореспондент "5 каналу". 

"Виробник цього автомобіля навіть не знав, що є у світі такі дороги… Автомобіль викинув повідомлення. Просить мене вчасно знайти СТО", – каже водій Євген Жабокрицький.

Розбитою ущент дорогою щодня доводиться їздити мешканцям Попільні. Це єдиний шлях, яким можна дістатися, зокрема, до обласного центру. Місцеві розповідають, що неодноразово зверталися до чиновників з проханням капітально полагодити цю ділянку траси, проте марно. Тепер вдалися до акції протесту і перекрили рух транспорту в обох напрямках.

"Ми хочемо добитись ремонту нашої об’їзної дороги, бо якщо восени агрофірма почне возити свій урожай, то з неї не лишиться нічого. Люди просто не зможуть там проїхати. Проїхати дорогою дуже складно, об’їжджаємо по узбіччям, ями по коліно", – зазначає учасник акції Артур.

"Будемо добиватись. Обіцянки-цяцянки, це, як то кажуть, дурному радість. А нам треба не радість. Нам треба, щоб якісь дії були", – каже учасник акції Олег.

5 канал

Представник облавтодору та чільник району, які приїхали до протестувальників, встигли заявити, що грошей на ремонт дороги немає.

"Для того, щоб цю дорогу привести у нормативний стан, потрібно 21 мільйон гривень. У держави на сьогоднішній день таких коштів нема. Я можу сказати: якщо обласна адміністрація, обласна рада, районна рада і держава разом виділять кошти, то ця дорога буде відремонтована", - коментує заступник начальника Служби автомобільних доріг у Житомирській області Андрій Золотько.

Голова Попільнянської РДА Роман Суботенко поки нічого не обіцяє: "Кажуть, що буде видно. Побачимо. Отакі відповіді ми маємо на сьогоднішній день".

Чи розблокували рух активісти, до яких дій вдалися та чи буде відремонтована зрештою горе-дорога – дізнайтеся у сюжеті:

Оксана Трокоз, Ігор Косташ, Житомирська область, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Погода розважилась: у Києві автівки пішли під землю через зливи – фото

/
/
/
/
/
Академмістечко в Києві
/
Академмістечко в Києві

Попередній матеріал
Унікальні зйомки з АТО: журналісти "5 каналу" показали backstage стрічки "Ворошиловград"
Наступний матеріал
Штаб АТО: Один український військовий поранений, четверо отримали бойові травми
Loading...