Ремонт автошляхів
Ремонт автошляхів 5 канал

"Рекордні 30 млрд": Гройсман анонсує масштабний ремонт доріг та тотальний контроль за процесом

За словами прем'єра, експерти контролюватимуть якість кожного кілометра відбудованої траси

Утричі більше коштів, ніж торік, спрямують цього року з бюджету на ремонт доріг – це близько 30 мільярдів гривень. Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, інспектуючи ремонтні роботи на ділянках трас у Львівській, Волинській та Тернопільській областях.

Автошляхи там ремонтують за гроші, отримані від митного експерименту, згідно з яким 50% від перевиконання надходжень митниці спрямовуються на будівництво доріг.

За словами прем'єра, експерти контролюватимуть якість кожного кілометра відбудованої траси. Натомість, у п'яти областях відновлення доріг йде вкрай повільними темпами.

"Мене поки що непокоїть робота по п'яти областях – Луганська, Запорізька область, Закарпаття, Київ і Миколаївщина. Я дав доручення, щоб на цьому тижні профільний віце-прем'єр, керівник автодору зібрав керівників областей , подивився у чому там є проблеми, щоб допомогти їм зрушити з місця і розпочати ремонтні роботи", – зазначив Гройсман.

Він також наголосив: "Ми вас будемо контролювати так, як вас раніше ніколи ніхто не контролював. Якщо щось буде не так, ми будемо вас карати. Ви маєте визначитись – я не для того сьогодні акумулюю мільярди, щоб хтось їх крав". 

Нагадаємо, у квітні голова "Укравтодору" заявив, що за 5-7 років в Україні не буде ям на дорогах.

Попередній матеріал
Японія очима України: як виглядають квіткові гейші та "жива" чайна церемонія – відео
Наступний матеріал
Генконсул України: Казус Путіна з "російською" княгинею Анною Ярославною невипадковий
Loading...