5 канал

"Невигідно робити якісно": Чому в Україні аварійні дороги та шляхопроводи

Ніби гроші щороку виділяють якісь на ремонт і догляд, а ями і нині там

Вечір. 27 лютого. Шулявський шляхопровід – обвалюється бокова консоль. Про те, що міст проблемний, відомо вже років 10. Про те, що на Шулявці має бути нова сучасна розв'язка, говорять ще більше. Але далі розмов і картинок справа не йде. І не лише в Києві. Офіційно в Україні 17 тисяч мостів, з них 9 тисяч потребує ремонту. Тобто половина мостів у потенційно аварійному стані. Із кожним роком ситуація стає лише гіршою.

Докладніше дивіться у сюжеті "Час. Підсумки тижня":

Те саме і з дорогами. Серед цивілізованих сусідів ми унікальна країна – щовесни у нас тане не лише сніг, а й асфальт. І ніби гроші щороку виділяють якісь на ремонт і догляд, а ями і нині там. Проблема системна і винні в ній усі. Держава не виділяє достатньо грошей на капітальні ремонти доріг і побудову нових. Водії недбало ставляться до дороги – перевантажені автомонстри вб'ють будь-який асфальт. Ті, хто будує чи ремонтує, часто-густо недбало ставляться до роботи, бо невигідно робити якісно – зробиш раз на 10 років – наступного року грошей не дадуть. Абсурд?

Докладніше дивіться у сюжеті "Час. Підсумки тижня":

Як повідомляв 5.UA, міський голова Києва Віталій Кличко ініціював звільнення двох столичних чиновників, яких вважає відповідальними за аварію на Шулявському мосту.

Дивіться фото за темою:

У Києві "втомився" Шулявський міст – фото обвалу частини шляхопроводу

/
Шулявський міст обвалився
/
Шулявський міст обвалився
/
/
/
/
/
/
/
/

Дивіться відео за темою:

Попередній матеріал
Штаб: У зоні АТО загинув один боєць, на Маіріупольському напрямку терористи цілили з танків
Наступний матеріал
Позов України в Гаазькому трибуналі: гучні заяви, доводи Києва, думки експертів – сюжет
Loading...