Михайло Добкін
Михайло Добкін bbc.com

Комітет виборців назвав ТОП-10 нардепів-прогульників у Раді за 2017 рік

  У КВУ кажуть, що сумлінність роботи народних депутатів за три роки дещо знизилась

  У Комітеті виборців України назвали ТОП-10 прогульників у Верховній Раді за підсумками минулого року. Серед них – Михайло та Дмитро Добкін, Дмитро Ярош, Віталій Чепинога, Іван Фурсін, Геннадій Бобов, В’ячеслав Богуслаєв, Євген Бакулін, а також нардепи-втікачі Сергій Клюєв та Олександр Онищенко.

  Про це повідомив аналітик ВГО "Комітет виборців України" Денис Рибачок на прес-конференції, передає УНІАН.

  За словами експерта, темпи законодавчої активності народних депутатів за минулий рік значно відрізняються. Серед нардепів одинадцять осіб не подали жодного проекту закону за 2017 рік, і ще 49 народних обранців подали понад 30 законопроектів на розгляд ВР.

  Водночас, у КВУ відзначають, що сумлінність роботи народних депутатів дещо знизилась за три роки, зокрема, що стосується участі в голосуваннях. Якщо у 2015-2016 роках один нардеп в середньому брав участь у 55% та 54% голосувань за рік, то в 2017 році — лише 42%.

  "Лідери фракцій ВР також демонстрували низькі показники участі в голосуваннях. Антилідером за цим показником є Юрій Бойко, який у 2017 році взяв участь у 3% голосувань. Юлія Тимошенко – у 21%, Олег Ляшко – 39%, Максим Бурбак – 63%, Олег Березюк – 64%, Артур Герасимов – 77%", – розповів Рибачок. 

  Нагадаємо, у жовтні торік спікер ВР Андрій Парубій заявив, що на штрафах за відсутність народних депутатів на засіданнях парламенту вдалося зекономити близько 3 мільйонів гривень. 

  Попередній матеріал
  Укравтодор визначив напрями ремонту доріг на 2018 рік
  Наступний матеріал
  "Законодавчий спам": Верховна Рада стала лідером в Європі за кількістю зареєстрованих законопроектів
  Loading...