В Житомирі працівники облавтодору перекрили дорогу
В Житомирі працівники облавтодору перекрили дорогу 5 канал

У Житомирі працівники облавтодору перекрили дорогу

Люди безперервно крокували пішохідним переходом, пропускаючи лише карети "швидкої"

П'ять місяців уже не отримують зарплатню працівники житомирського облавтодору. Назагал їм заборгували 11 млн грн, передає "5 канал".

Аби примусити керівництво виплатити ці гроші, пікетувальники перекрили рух для автівок однією з вулиць міста – безперервно крокували пішохідним переходом, пропускаючи лише карети "швидкої". Зрештою, до протестувальників приїхав один із заступників губернатора й пообіцяв, що у вівторок, 26 грудня, працівники облавтодору отримають зарплатню за серпень. Акція тривала п'ять годин. Потому пікетувальники дорогу розблокували.

"Люди по двоє, троє діб не виходять із машин. По 40-45 годин не вилазять з техніки, бо критично не вистачає  працівників і ніхто не хоче йти на цю державну роботу. Невеликі оклади, які ще й затримують протягом чотирьох місяців. Людина йде на роботу і обідає, вечеряє, та снідає шматком хліба, і цибулина в іншій руці", – розповів працівник облавтодору Андрій Дода.

"Наразі, яка інформація в мене. У казначействі перебувають на переведенні гроші – 3,9 млн грн, – які якщо не сьогодні, то у вівторок будуть виплачені вам, як погашення заборгованості заробітної плати", – запевнив заступник голови та керівник апарату Житомирської ОДА Олексій Ясюнецький.

Попередній матеріал
До Миколаєва з Німеччини привезли гривистого вовка Клауса
Наступний матеріал
Що відповість Москва на рішення Стокгольмського арбітражу: ексклюзивне інтерв'ю з Коболєвим – "Час. Підсумки дня"
Loading...