Блокування Південнобузького мосту
Блокування Південнобузького мосту 5 канал

Працівники Миколаївського суднобудівного заводу перекрили трасу міжнародного значення

Люди вимагали виплатити їм заборговану за три роки зарплату – сума сягає 60 млн грн

Майже дві години близько 150 працівників Миколаївського суднобудівного заводу блокували трасу міжнародного значення Одеса – Миколаїв – Новоазовськ. Про це повідомляє "5 канал".

Люди вимагали виплатити їм заборговану за три роки зарплату. Загальна сума, за їхніми словами, сягає 60 млн грн. На акцію протесту люди виходили ще два тижні тому. Тоді в Києві створили робочу групу за участі народних депутатів, представників Кабміну та "Укроборонпрому". Вони обіцяли до 27 листопада розібратися з ситуацією і вирішити, що робити далі, однак не зробили цього.

Обурені суднобудівники знову вийшли на страйк – перекрили Південнобузький міст. Розблокувати його погодилися лише після того, як чільник міста пообіцяв доповісти про результати роботи комісії наступного понеділка, 4 грудня.

"Створено робочу комісію, яка повинна виробити рішення. Люди обурені тим, що нам досі не повідомили про результати цієї комісії. І коли буде прийнято рішення щодо крейсеру, який стоїть, і з виплати заробітної плати. Люди вимагають гроші", – бідкається працівник заводу Сергій Новіков.

Як наголосив заступник міського голови Андрій Дадівєрін: "Ми знаємо, що це питання рухається. І зрушило вже з мертвої точки. Але поки обіцяти щось людям, не маючи конкретного результату, ми не можемо".

Дивіться також фотогалерею:

У Києві активісти перекрили дорогу біля "Лісової": сталася сутичка – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Воював за майбутнє України: на Житомирщині провели в останню путь 25-річного десантника
Наступний матеріал
"Старість – не паскудство": як святкуватиме своє 80-річчя видатна Ада Роговцева
Loading...