Поховання Дмитра Литвинчука
Поховання Дмитра Литвинчука 5 канал

Воював за майбутнє України: на Житомирщині провели в останню путь 25-річного десантника

Дмитро Литвинчук загинув 25 листопада під час обстрілу українського опорного пункту поблизу Верхньоторецького – в нього влучив снайпер

На Житомирщині попрощалися з 25-річним військовослужбовцем Дмитром Литвинчуком, який загинув на Донбасі від кулі ворожого снайпера.

До війська хлопець пішов на початку війни. Захищати країну вирішив після того, як втратив на Донбасі свого кращого друга-десантника. Підписав контракт із 95-ю окремою десантно-штурмовою бригадою. Служив у складі 2-го десантно-штурмового батальйону.

25 листопада під час обстрілу українського опорного пункту поблизу Верхньоторецького у Дмитра влучив снайпер. Один із побратимів, який намагався врятувати Дмитра, також загинув. Вшанувати пам'ять героя зібралися сотні людей. Поховали бійця на місцевому цвинтарі в його рідному селі Крученець. У Дмитра залишилися батьки і молодша сестра.

"Як я чув, снайпер не дав витягнути тіло і він стік кров'ю… Він хотів воювати за майбутнє України і віддав за це своє життя", – каже дядько загиблого Григорій Мацкевичус.

"З кінця 2014 року він доріс до сержанта, став начальником радіостанції, був толковим військовослужбовцем. Втрата важка", – журиться армієць Роман Юзефович. Інший побратим, Валентин Стаховський, каже: "На нього завжди кожен з нас міг розраховувати, це був один з найкращих військовослужбовців нашої частини".

Дивіться також фотогалерею:

Одещина навколішки проводжала в останню путь 23-річного бійця – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Засуджений за військові злочини хорватський генерал випив отруту просто на суді в Гаазі – відео
Наступний матеріал
Працівники Миколаївського суднобудівного заводу перекрили трасу міжнародного значення
Loading...