Шахта "Бужанська"
Шахта "Бужанська" 5 канал

Чотири місяці без грошей: волинські гірники під землею вимагають виплатити зарплату

Працівники шахти "Бужанська" відмовляються підніматися на поверхню, поки їм не виплатять усе зароблене

Вимагають зарплату під землею – два десятки волинських гірників шахти "Бужанська" не піднялися з копальні на поверхню і вимагають виплатити заборгованість. Як повідомляє "5 канал", перші семеро шахтарів після зміни залишилися у копальні на глибині 370 метрів ще в неділю, 26 листопада. Сьогодні до них долучилися ще півтора десятка.

Працівники копальні скаржаться, що востаннє їм виплачували гроші, зароблені в серпні. Загальний борг сягає 16 млн грн, як каже директор. Він разом із представниками державного підприємства "Волиньвугілля" спускався до протестувальників у шахту і майже дві години умовляв їх припинити акцію протесту, але ті не погодилися. Погрожують страйком, аж поки їм не виплатять усе зароблене.

"Без грошей сиджу. Зараз поділили людей: ті, що під землю, їм окремо зарплату виплачують, а шахтоуправління, ІТР – то в нас ще більша заборгованість. За серпень тільки дали, частково. І все. Серпень, вересень, жовтень. Уже листопад закінчується", – розповів диспетчер Віталій Завидовський.

"Це залежить від міністерства, коли вони виділять ті кошти для людей, щоб погасити заборгованість. Люди доведені до відчаю. Перед тим дали 5%, потім 10%. Це по 700, 800, а комусь по одній тис. грн. А сім'ї треба годувати", – бідкається директор шахти Руслан Шатковський.

Попередній матеріал
"ЗА ЧАЙ.COM": полковник і нардеп Андрій Тетерук в ефірі "5 каналу"
Наступний матеріал
Важкі міномети та вогонь з озброєння БМП: штаб констатує збільшення кількості обстрілів
Loading...