ЗНО
ЗНО відкриті джерела

ЗНО-2019: стало відомо, з яких дисциплін складатимуть іспити абітурієнти

  Основна сесія проходитиме 21 травня – 13 червня

  Український центр оцінювання якості освіти затвердив характеристики сертифікаційних робіт з 11 предметів зовнішнього незалежного тестування, повідомив "Укрінформ".

  Відповідно до наказу, затверджено загальну характеристику сертифікаційної роботи зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року з української мови та літератури, історії України, англійської, німецької, французької, іспанської мов, математики, географії, біології, фізики, хімії.

  Згідно з документом, сертифікаційна робота з української мови та літератури складається з трьох частин і містить 58 завдань, на виконання яких відводиться 180 хвилин.

  Слід зазначити, що результати завдань першої та третьої частини будуть зараховані як державна підсумкова атестація для тих учасників ЗНО, які у 2019 році здобувають повну загальну середню освіту. Максимальна кількість балів, яку учасник може набрати, правильно виконавши всі завдання, – 104.

  Робота з історії України складається з двох частин, результати завдань першої частини (за вибором учасника ЗНО) будуть зараховані як державна підсумкова атестація. В роботі міститься 60 завдань, на виконання яких відводиться 150 хвилин. Максимальна кількість балів – 94.

  Щодо іноземних мов, то ці дисципліни міститимуть 59 завдань, на виконання яких відводиться 150 хвилин, за цей екзамен абітурієнт може отримати максимум – 72 бали.

  Усі характеристики визначені в наказі УЦОЯО.

  Нагадаємо, що реєстрація на основні сесії ЗНО відбудеться 5 лютого – 25 березня. Сесія проходитиме від 21 травня до 13 червня. Додаткова сесія запланована на 26 червня – 12 липня.

  Попередній матеріал
  Тернопільські депутати просять захистити Почаївську лавру
  Наступний матеріал
  Розкрадання в "Ощадбанку": генпрокурор подав до ВР подання на нардепа Березкіна

  Ще одне ускладнення: на майбутніх медиків у 2019 році чекає нове ЗНО

  "Інформаційний вечір" на "5 каналі" – завершено

  Регіон спотикання: Чи варто Україні дієвіше реагувати на мадяризацію Закарпаття

  "Я не знаю, як відповісти дітям, хто ті "дяді" на Донбасі" – що розповів учитель року 2018 у "Рандеву"

  Перевірка системи відеонагляду у школах і збільшення фінансування освітян: головне із засідання Київради

  Теличенко: Ситуація зі справою Гандзюк потрійно несприятлива для слідчих