Тестування
Тестування Depositphotos

Без "цариці наук" не обійтися: ЗНО з математики стане обов'язковим для всіх випускників

  Читайте по-русски
  Обов'язковим ЗНО в 2021 році будуть три дисципліни

  Міністр освіти та науки Лілія Гриневич під час години запитань до уряду у Верховній Раді заявила, що з 2021 року для випускників шкіл буде запроваджено дворівневе ЗНО з української мови та математики. Про таке повідомив "Укрінформ".

  "Ми запровадимо з 2021 року дворівневий іспит з української мови, це буде базовий рівень – українська мова як державна, і поглиблене вивчення – українська мова та література. З 2021 року ми плануємо запровадити обов'язковий іспит з математики для всіх випускників. Це означає, що випускники 9-х класів цього року будуть уже готуватися до такого іспиту. Як логіка: передусім базові навички з математики необхідні кожній людині – вони розвивають логічне й абстрактне мислення. Крім того, ми бачимо, як усі країни, які хочуть посилити свій інноваційний потенціал, вводять обов'язковий іспит з математики. Цей іспит буде дворівневий, тобто можуть обрати: гуманітарії – перший рівень, для тих, хто вступає в технічні виші на технічні спеціальності – поглиблений рівень математики. Історія України та англійська мова будуть на вибір", – сказала Гриневич.

  Отже, обов'язковим ЗНО в 2021 році стануть українська мова та література – дворівневий іспит, математика – два рівні складності, історія України або іноземна мова на вибір і додатковий предмет – за вибором учня.

  Як повідомляв 5.UA, для випускників 11-х класів шкіл із угорською та румунською мовами навчання буде встановлено адаптивний поріг із державної підсумкової атестації (ДПА) у формі ЗНО з української мови.

  Попередній матеріал
  Перезапуск і зміна керівництва: що приготувала Зе-команда для НАЗК, САП і НАБУ
  Наступний матеріал
  Функція перенесення мобільних номерів між операторами запрацює вже з травня
  Loading...

  Перші результати мовних таборів для угорськомовних випускників: вчителі пояснили особливості процесу

  ЗНО-2019: випускникам шкіл з угорської громади знизять пропускний поріг

  МОН впроваджує складання ЗНО після першого курсу – подробиці

  Випускникам угорсько- та румунськомовних шкіл допомагають вивчити українську – як працює мовний табір

  В Україні стартує пробне ЗНО: що потрібно знати і як отримати результати

  В Україні стартувала реєстрація на ЗНО: кого допустять до оцінювання і які потрібні документи