Стоп корупція
Стоп корупція kor.net.ua

Перезапуск і зміна керівництва: що приготувала Зе-команда для НАЗК, САП і НАБУ

  Читайте по-русски
  Деталізований план дій в частині антикорупційної політики перебуває на етапі фіналізації

  Команда кандидата в президенти Володимира Зеленського має намір перезапустити Нацагентство з питань запобігання корупції та змінити керівництво Спеціальної антикорупційної прокуратури. Про це повідомила член Зе-команди, експерт з антикорупційної політики і діджитал-рішень для держави Галина Янченко на своїй сторінці у Facebook.

  "Інформація, яка сьогодні оприлюднена і тиражується окремими "громадськими активістами" щодо позиції Команди Зеленського по НАБУ, не відповідає дійсності. На сьогоднішній день, деталізований план дій у частині антикорупційної політики перебуває на етапі фіналізації", – написала Янченко.

  За її словами, в команді Зеленського є однозначна згода щодо потреби перезапуску НАЗК і "йде дуже серйозна дискусія щодо перезапуску керівництва САП".

  "Те, що стосується НАБУ, – більша частина команди вважає за необхідне підтримати та підсилити НАБУ інституційно. На цих позиціях також стою я особисто", – написала вона.

  Також, за словами Янченко, у плані на перші 100 днів майбутнього президента обговорюється ініціатива щодо надання НАБУ права на самостійне зняття інформації з каналів зв'язку, яке тривалий час адвокатує експертне середовище.

  Довідково. Янченко Галина Ігорівна є керівником ГО "Київський міський осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Демократичний альянс" та головою Ради громадського контролю НАБУ. Раніше була депутатом Київради та аналітиком у Центрі Протидії Корупції.

  У 2011 році завершила навчання в НУ "Києво-Могилянська академія" за фахом "соціологія". Як зазначено в автобіографії, з "2009 по 2013 роки проходила навчання по боротьбі з корупцією".

  Нагадаємо, раніше в Зеленського заявили, що тарифи на комунальні – "не зовсім прерогатива президента".

  Попередній матеріал
  Міністерство освіти затвердило нові стандарти вищої освіти
  Наступний матеріал
  Без "цариці наук" не обійтися: ЗНО з математики стане обов'язковим для всіх випускників
  Loading...

  У Зеленського розповіли, кого хочуть бачити генпрокурором

  У Зеленського планують переглянути програму співпраці з МВФ уже в травні

  Єдиною державною мовою є українська, – спікер штабу Зеленського

  У Зеленського розповіли, якими бачать відносини з Європою

  У Зеленського заявили, що тарифи на комунальні – "не зовсім прерогатива президента"

  "Дядя", "Регіони" і не тільки: журналісти оприлюднили прізвища членів таємного штабу Зеленського