ГПУ argumentua.com

У Зеленського розповіли, кого хочуть бачити генпрокурором

  Читайте по-русски
  Однією з умов збереження посад нинішніми керівниками НАБУ та САП Данилюк назвав швидку демонстрацію їхніми органами реальних результатів

  Юрій Луценко однозначно буде звільнений. Замінити його міг би хтось з антикорупційних активістів. Призначення керівництва в НАБУ та САП можуть відбутися трохи згодом, якщо ці органи не покажуть реальних результатів. Про це в четвер, під час зустрічі з представниками бізнесу в Європейській бізнес асоціації (ЄБА, European Business Association), заявив радник і член команди  Зеленського Олександр Данилюк. Про таке повідомляє "Укрінформ". 

  "Володимир (Зеленський, – ред.) під час оголошення результатів виборів зробив важливу заяву: він вважає, що Луценко – людина минулого. Він (Луценко, – ред.), якщо хоче, (зможе, – ред.) повернутися в політику. Але точно піти з поста генерального прокурора", – зазначив Данилюк у ході обговорення очікувань бізнесу після виборів Президента України.

  При цьому однією з умов збереження посад нинішніми керівниками НАБУ та САП Данилюк назвав швидку демонстрацію їхніми органами реальних результатів.

  "Їм (НАБУ і САП, – ред.) потрібно дати обмежений час, щоб вони показали результат. Якщо немає – перезапуск Антикорупційної прокуратури", – заявив він. І додав, що ефективність роботи цих органів на сьогодні є малоефективною.

  "НАБУ із САП не працює", – зазначив радник Зеленського.

  На думку Данилюка, генпрокурором міг стати хтось з антикорупційних активістів, які непогано зарекомендували себе останніми роками

  "У нас достатньо людей, які можуть проявити себе на цій посаді і мають гарну репутацію", – зазначив Данилюк.

  У свою чергу, як передає УНІАН, Айварас Абромавичус заявив, що ні НКРЕКПУ, ні АМКУ не стали по-справжньому незалежними.

  "Обов'язково, що стосується НКРЕКПУ і АМКУ... ніякої незалежності в цих двох найважливіших органів не було, всі – ставленики керівництва, яке скоро буде колишнім. Є розуміння, що ці дві інституції мають бути повністю незалежними", – повідомив Айварас Абромавичус.

  Загалом, у команді Зеленського наголосили, що кадрові призначення, які належать до компетенції Президента, стануть показовими щодо обраного вектора руху.

  "Це чотири призначення (голови СБУ, генерального прокурора, міністра закордонних справ і міністра оборони, – ред.), які визначать вектор руху в майбутньому", – сказав Данилюк.

  Нагадаємо, як раніше повідомляв 5.UA, заступник генерального прокурора Євген Єнін написав заяву про відставку.

  Попередній матеріал
  В ОРДЛО бойовики захопили храм ПЦУ і передали його представникам РПЦ
  Наступний матеріал
  Команда новообраного президента представила "воєнну доктрину"
  Loading...

  Єдиною державною мовою є українська, – спікер штабу Зеленського

  У Зеленського розповіли, якими бачать відносини з Європою

  У Зеленського визнали, що не мають можливості швидко закінчити війну

  У Зеленського заявили, що тарифи на комунальні – "не зовсім прерогатива президента"

  "Дядя", "Регіони" і не тільки: журналісти оприлюднили прізвища членів таємного штабу Зеленського

  У відповідь на заяву Зеленського з приводу медреформи МОЗ закликав кандидатів у президенти не поширювати фейки