Георгій Тука
Георгій Тука 5 канал

Російський слід: у МінТОТ прокоментували провокаційне відео з анексією Буковини Румунією

Читайте по-русски
З цього приводу нараду керівників МЗС, Генштабу, ГУР МОУ, СБУ та Служби зовнішньої розвідки скличе головний військовий прокурор Анатолій Матіос

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньопереміщених осіб Георгій Тука в ефірі телеканалу "Прямий" заявив, що авторами відео про захоплення Румунією території Буковини після початку широкомасштабної війни Росії є вихідці з Російської Федерації.

"Наскільки я розумію, автором цієї агітки є вихідці з РФ. Відверто кажучи, я очікував більш дієвої реакції від уряду Молдови, бо Україна реагує адекватно. Такі провокативні відео можуть викликати реакцію серед наших сусідів, серед яких є прибічники відновлення великої румунської імперії. Я не думаю, що це може вийти на найвищий рівень, але спецслужби Румунії, Молдови та України мають співпрацювати, бо це шкодить всім трьом країнам", – сказав Тука.

Як повідомляв 5.UA, нараду керівників МЗС, Генштабу, ГУР МОУ, СБУ та Служби зовнішньої розвідки скличе головний військовий прокурор Анатолій Матіос через появу провокаційного відео захоплення Румунією території Буковини після початку широкомасштабної війни Росії проти України.

Нагадаємо, за повідомленням Інформаційного спротиву, в YouTube потрапило аматорське відео про те, як у 2022 році Румунія може, з метою захисту своїх громадян, гібридно окупувати Чернівецьку область України й частину Одеської області. Каталізатором для таких дій може бути активізація бойових дій на Сході України, аж до повномасштабного наступу російських окупаційних сил.

Попередній матеріал
На Яворівському полігоні урочисто стартували багатонаціональні військові навчання JMTG-U
Наступний матеріал
Баканов обіцяє через 10 днів оприлюднити інформацію про стан справ у СБУ: головне з брифінгу
Loading...

"Зазвичай диявол криється в деталях": Тука прокоментував "мирний план Сайдіка" щодо Донбасу

"Йому цього не забудуть": Тука прокоментував передвиборчу промову Порошенка

Тука відповів на заяви "Якщо Україна відмовиться від НАТО, то поверне Донбас"

"Надто важкі умови виживання": Тука розповів про життя переселенців в ОРДЛО та в Україні

Чому Тимошенко пропустила припинення Договору про дружбу з РФ – "БлогПост"

"Не треба лякалок": Тука пояснив, за яких умов чекати радикальних обмежень через воєнний стан