antikor.com.ua

"Ми втрачаємо тих дітей": Тука розповів про окупацію умів на окупованій території

Тука заявив, що жодних контраргументів і впливів на дітей, які мешкають на окупованій території, ми, на жаль, не маємо

В ефірі "5 каналу" заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука розповів про тези, які нав'язуються молодому поколінню на тимчасово окупованих територіях.

"Без жодних сумнівів ми втрачаємо (покоління дітей, які проживають на тимчасово окупованій територіях, – ред.), бо жодних контраргументів і впливів на дітей, які мешкають на окупованій території ми, на жаль, не маємо. На підлітків ми ще можемо якимось чином впливати, бо з віком діти разом з батьками починають перетинати лінію зіткнення по різних справах, деякі з них продовжують навчання в школах та університетах на вільній території", – заявив Георгій Тука. 

І додав, що наразі на окупованих територіях дітям "впроваджують тези про триєдиний народ, що українців просто не існує, що це якісь росіяни-зрадники, які самі себе вигадали, треба на них вплинути і треба їх відшмагати, як колись пан кріпаків шмагав. І після цього вони стануть нормальним російським народом. Про слов'янське братерство – це давня теза. Але дуже цікаво, що коли кажуть про слов'янське братерство, чомусь не дуже часто згадують такі слов'янські народи, як поляки, чехи, хорвати, бо ніякого братерства з росіянами особливо ці слов'янські народи навіть на дух не хочуть мати". 

Докладніше про вплив російської пропаганди на молоде покоління на  тимчасово окупованих територіях дивіться у повному відео інтерв'ю:

Попередній матеріал
Засідання у ВР у зв'язку з п'ятою річницею від початку збройної агресії Росії проти України – відео
Наступний матеріал
Окопалися навколо станції та стріляють: репортаж з-під окупованої Ясинуватої
Loading...

У багатостраждальному Криму нова катастрофа: почали гинути дерева

Американські ВПС здійснили розвідку біля берегів Криму – ЗМІ

Стало відомо, скільки грошей втратили російські експортери через економічні санкції

Санкції в дії: Росія не змогла почати випуск нового літака

Ми будемо боротися за посилення "азовських санкцій"– Єлісєєв

Російський суд зняв з розгляду апеляції щодо 4 полонених моряків: проблеми з перекладом