Українські полонені моряки в "суді"
Українські полонені моряки в "суді" Роман Цимбалюк

Російський суд зняв з розгляду апеляції щодо 4 полонених моряків: проблеми з перекладом

Сьогодні мали розглянути апеляції на продовження тримання під вартою членів екіпажу рейдового українського буксира "Яни Капу"

Московський міський суд зняв з розгляду апеляції щодо чотирьох захоплених українських моряків. Причина – Лефортовський суд неналежним чином і невчасно переклав українською мовою постанову про продовження терміну тримання під вартою. Через це справу зняли з розгляду, передає "5 канал."

Тепер матеріали повернуть назад до Лефортовського суду для усунення недоліків. Потім призначать інше слухання. Однак, коли саме воно відбудеться, наразі невідомо.

Сьогодні мали розглянути апеляції на продовження тримання під вартою членів екіпажу рейдового буксира "Яни Капу" – старшого матроса Віктора Беспальченка, капітана ІІІ рангу Володимира Лісового, старшого матроса Володимира Варімеза та моряка артилерійського катеру "Нікополь" Владислава Костішина.

Нагадаємо, Лефортовський суд Москви ухвалив рішення про продовження на три місяці арешту захопленим українським морякам. Адвокати військовополонених такі рішення оскаржили. Минулого тижня російський суд уже відмовив в апеляції 16 морякам.

"Справа в тому, що в цій четвірці кілька військовополонених із самого початку вимагали перекладу на українську мову усіх процесуальних документів, оскільки вони погано володіють російською мовою. Відповідно, за законом, таке право їм надано. І Лефортовський районний суд неналежним чином виконав переклад, невчасно зробив переклад постанови про продовження строку тримання під вартою, і таким чином, у встановлений законом термін цей переклад не був представлений для ознайомлення. У зв'язку з цим, суд апеляційної інстанції прийняв рішення зняти розгляд справи, направити назад в Лефортовський суд для усунення цих недоліків", – розповів керівник адвокатської групи військовополонених моряків Микола Полозов.

Попередній матеріал
Зустріч Президента України з творчою інтелігенцією Івано-Франківської області – трансляція
Наступний матеріал
У СБУ назвали імена замовників підпалу храмів Московського Патріархату – подробиці
Loading...