Тука
Тука radio24.ua

"Йому цього не забудуть": Тука прокоментував передвиборчу промову Порошенка

Тука зазначив, що не почув у виступі Порошенка звернення до людей, які перебувають на тимчасово окупованих територіях

Президент Петро Порошенко взяв на себе величезну відповідальність, коли зазначив конкретну дату по ЄС та НАТО. І про цю обіцянку не забудуть ні прибічники, ні опоненти. На цьому наголосив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України Георгій Тука в ефірі "5 каналу".

"Наскільки цей крок вдасться реалізувати? Сподіваюсь, що таки вдасться, а може навіть і в ближчі терміни. Бо безпосередньо як урядовець, який працює в урядовому комітеті по Євроатлантичній інтеграції, я знаю, як цей процес відбувається, де він саботується, який опір нам доводиться долати. Все це я всередині відчуваю. Але попри все в цьому напрямі я маю дуже великий оптимізм", – сказав Георгій Тука.

Водночас він зазначив, що не почув у виступі Порошенка звернення до людей, які перебувають на тимчасово окупованих територіях. "І мені це незрозуміло. Я вважаю, що це було помилкою. Я дуже багато і часто з ними спілкуюсь. Зневажати і не брати їх до уваги – це просто несправедливо по відношенню до них. Серед них переважна більшість людей – це прихильники європейської України. І коли вони не чують уваги до себе, у будь-якої, мабуть, людини настає період зневіри і розчарування. І сіяти розчарування в тих людях, які зазнали величезних, просто, іноді, катастрофічних втрат – це прикро. Треба трошки змінити акцент".

Детальніше про відокремлення свободи слова від пропаганди, а також про те, чому Путін збирає у себе всіх "легітимних президентів" дивіться у повному відео інтерв'ю:

Попередній матеріал
Засідання Кабінету Міністрів – відео
Наступний матеріал
Луценко нагадала слова Тимошенко: "Коли "зелені чоловічки" окупували Крим, казала, що ми не повинні вчиняти жодного спротиву"

Що означає "Від Крут до Брюсселя" та чому найбільші перемоги Президент планує на останній рік другого терміну – "БлогПост"

"Ми маємо втілити ті зміни, які розпочали" – Кличко з лікарні підтримав Порошенка

Тільки єдність – запорука перемоги: Гройсман підтримав рішення Президента висунути свою кандидатуру на другий термін

Расмуссен – Порошенку: "Україна під Вашим керівництвом довела, що свобода переможе"

Горбулін заявив, що не уявляє деяких кандидатів у президенти в ролі Головнокомандувача ЗСУ

Порошенко йде на другий президентський термін