зелені чоловічки
зелені чоловічки Фото lenta.ru

Луценко нагадала слова Тимошенко: "Коли "зелені чоловічки" окупували Крим, казала, що ми не повинні вчиняти жодного спротиву"

Головне запитання – хто з кандидатів у Президенти буде говорити Путіну "ні", сказала Луценко

В ефірі "5 каналу" в програмі "Інформаційний вечір" представник Президента України у Верховній Раді Ірина Луценко прокоментувала форум "Від Крут до Брюсселя" та сказала, як оцінює програми різних кандидатів. 

"Основне питання – те, що всі кандидати в президенти не проявляють конкуренції, а хто ж власне буде говорити Путіну "ні". Хто з кандидатів як Верховний Головокомандувач готовий воювати за незалежність України, за українську державність? Чи не та кандидатка, яка, коли "зелені чоловічки" окупували Крим, казала, що жоден солдат і жоден танк не повинен вийти з казарми, і казала, що ми не повинні вчиняти жодного спротиву? Чи не та кандидатка, яка жодного разу не була на фронті, яка не волонтерствувала, яка не завозила туди ні тепловізорів, ні панчох, ні сигарет, ні будь-якого обладнання, печева і будь-чого, яка жодного разу на початках, заявивши про батальйон "Батьківщина", так і не прозвітувала, чи створився він, чи є він взагалі як такий. Яка жодного разу не була на фронті. Це означає одне: такий кандидат чи кандидатка не цікавиться, чи є в країні армія і в якому вона стані, а це значить, що вона не буде конкурувати з кандидатом Порошенком у війні за незалежність і демократію і взагалі за державність України", – сказала Луценко.

І продовжила: "Чи, можливо, інший кандидат, який каже, що він буде падати на коліна, казати "уважаємий Владімір Владімірович", чи, можливо, той кандидат буде відстоювати незалежність України, який не збирається воювати, а збирається падати? Чи не той кандидат, який каже: "Ми створимо автономію, Донбас відділимо", таким чином дамо Путіну можливість через цю автономію впливати на ті чи інші рішення незалежної унітарної країни? Хто йому давав таке право відділяти Донбас?". 

Вона додала: "Власне, я не побачила в тому пулі, близько 30 кандидатів, того кандидата, крім Порошенка, який би сказав: "Ми будемо посилювати армію, ми не віддамо жодної п'яді землі, ми будемо нашу незалежність відстоювати", так як ми відстояли незалежність у 2014 році, у 2015-му створивши армію... Я би хотіла побачити тих конкурентів на можливість протистояти Путіну. Жодного на сьогодні, крім Порошенка, хто, як Верховний Головнокомандувач, створив базу і захистив державу Україну за цих 5 років створивши базу, на який ми сьогодні знаходимося, – армію, церкву, безвіз, створивши антипутінську коаліцію із країн вільного світу. Тут конкуренції серед кандидатів я нікого не побачила".

Попередній матеріал
"Йому цього не забудуть": Тука прокоментував передвиборчу промову Порошенка
Наступний матеріал
Швидке танення льодовиків оголило поля Арктики, що ховалися під кригою 40 тис. років

Верховний Суд дозволив стягнення з РФ компенсації за майно, захоплене в Криму – подробиці

Москалькова заявила, що пам'ятник "ввічливим людям" нібито облив червоною фарбою киянин – ЗМІ

У Криму чоловік облив червоною фарбою пам'ятник "ввічливим людям" – фото

Тимошенко прямим текстом анонсувала намір повалити конституційний лад – ЗМІ

На автопідходах до Кримського мосту обвалилися штучно створені насипи – фото

На адмінмежі з Кримом не пропускають авто: стався технічний збій бази даних митниці