Гройсман
Гройсман 5 канал

Тільки єдність – запорука перемоги: Гройсман підтримав рішення Президента висунути свою кандидатуру на другий термін

Наше місце – в Європейському Союзі, наше місце – в членах країн-НАТО, наше місце – на мапі Європи як сильної, економічно потужної і незалежної Української держави

Про таке заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на форумі "Від Крут до Брюсселю" сьогодні, 29 січня, в Києві.

"Наше місце – в Європейському Союзі, наше місце – в членах країн-НАТО, наше місце – на мапі Європи як сильної, економічно потужної і незалежної Української держави. Чи можемо ми це зробити? Я глибоко переконаний, що так. Ми знаємо, що потрібно робити, ми розуміємо, як іти далі, і ми точно знаємо, як досягти перемоги. Що нам для цього потрібно сьогодні? Наша єдність. Підтримка людей. Це дасть нам можливість раз і назавжди стати успішними", – проголосив прем'єр-міністр.

І додав: "Я прийняв рішення. І підтримую рішення Президента висунути свою кандидатуру на другий термін. На фундаменті, який сьогодні збудований, треба побудувати сильну міцну державу і це нам під силу. Тільки єдність може забезпечити нам досягнення цілей".

Також Гройсман зазначив, що завжди знаходив підтримку Президента, коли в нього були конкретні ініціативи і він вважав, що певні кроки можуть змінювати хід життя в Україні. А за підтримки Президента і спікера приймалися рішення, що дали змогу стабілізувати економіку і перейти до зростання. Отже майбутній період п'яти років – це можливість забезпечити незворотність шляху.

Попередній матеріал
Філатов: У кожному відремонтованому дитячому садочку, кожному новому тролейбусі є частина заслуг Порошенка
Наступний матеріал
101-ша річниця Бою під Крутами: як Київ згадував полеглих у битві

Акценти "українського сніданку" в Давосі: головні заяви Президента України та присутніх кандидатів на пост

"Портрет виборця": соціологи описали електорат основних кандидатів у президенти

Оновлені дані: соціологи розповіли, хто з кандидатів лідирує та чиї рейтинги ростуть

Христя Фріланд: Конкурентні вибори – свідчення сили українського громадянського суспільства

Кожна страва – з політичним присмаком: перші заяви з Українського сніданку в Давосі

"Людина, яка асоціюється з незалежністю України": Філарета привітало керівництво країни