Анатолій Матіос
Анатолій Матіос 5 канал

"Навіть травоїдні можуть стати хижаками": Матіос скликає нараду через провокаційне румунське відео

Читайте по-русски
На відео видно, як румунські війська окуповуватимуть частину України

Нараду керівників МЗС, Генштабу, ГУР МОУ, СБУ та Служби зовнішньої розвідки скличе головний військовий прокурор Анатолій Матіос через появу провокаційного відео захоплення Румунією території Буковини після початку широкомасштабної війни Росії проти України. Про таке повідомив сам прокурор на своїй сторінці у Facebook.

"Буквально завтра особисто внесу до Єдиного реєстру досудових розслідувань дані про підготовку (зрозумілими, але процесуально не встановленими особами) до вчинення особливо тяжких злочинів, що посягають на територіальну цілісність української держави. У зв'язку з викладеними у статті доводами у вівторок проведу нараду з керівництвом МЗС, Генерального штабу та ГУР МОУ, Служби зовнішньої розвідки, а також в.о.обов'язків голови СБУ. Всі отримають законні доручення у межах кримінального провадження. Українська Держава є! Ми будемо за неї боротися", – йдеться у тексті повідомлення.

За повідомленням Інформаційного спротиву, в YouTube потрапило аматорське відео про те, як у 2022 році Румунія може, з метою захисту своїх громадян, гібридно окупувати Чернівецьку область України й частину Одеської області. Каталізатором для таких дій може бути активізація бойових дій на сході України, аж до повномасштабного наступу російських окупаційних сил.

Як повідомляв 5.UA, головний військовий прокурор Анатолій Матіос запропонував перевірити населення тимчасово окупованих територій Донбасу на поліграфі, аби визначити, чи вони співпрацюють з окупантами.

Попередній матеріал
Не смертельно, але травмуюче: в Миколаєві влаштували справжній лицарський турнір
Наступний матеріал
Погоджувальне засідання Верховної Ради – відео
Loading...

Чи зрадник Замана: що відомо про затриманого екс-голову Генштабу

В ГПУ підтвердили – екс-чільника Генштабу ЗСУ затримали за підозрою у держзраді (оновлено)

Брифінг головного військового прокурора Анатолія Матіоса – відео

Матіос запропонував перевіряти усіх жителів ОРДЛО на поліграфі

"Ніхто, ніколи, нікуди": Матіос про шпиталізацію Януковича до Ізраїлю

Матіос: Вибухи на складі під Ічнею ймовірно здійснили через мобільний телефон