Матіос
Матіос espreso.tv

"Ніхто, ніколи, нікуди": Матіос про шпиталізацію Януковича до Ізраїлю

Головний військовий прокурор переконаний, що екс-президент України не залишить межі власної резервації – Ростовську область РФ

Якщо президент-утікач Віктор Янукович вирішить пролікуватися в Ізраїлі, Україна звернеться до цієї країни із запитом щодо видачі політика. Про таке заявив головний військовий прокурор Анатолій Матіос, передає "Новое время".

Як відзначив військовий прокурор, Янукович оголошений у розшук за системою Інтерполу. І хоча Ізраїль не є учасником цієї організації, практики міжнародного правового співробітництва між Генпрокуратурою України та цією державою є.

"Є визначені міжнародно-правові процедури. Якщо відбудеться факт, ми зобов'язані звернутися", – повідомив Матіос.

Водночас, він додав: не надто вірить у можливість виїзду Януковича за межі РФ.

"Я дуже смутно вірю в будь-яке переміщення з-за меж резервації, де знаходиться екс-президент України за народженням і походженням. Ця екс-резервація – це рівно Ростовська область і якесь невеличке територіальне утворення там, де він проживає під охороною точно не українців, а спецслужб іншої держави. Це мені дає підстави думати, що там йому і місце; його нікуди, ніхто й ніколи не буде переміщувати", – заявив головний військовий прокурор.

Нагадаємо, раніше адвокати "легітимного" заявили, що Янукович не може вставати з ліжка та пересуватися. Саме через це він нібито не зміг взяти участь у судовому засіданні за допомогою відеозв'язку. 

Дивіться також фотогалерею: 

ЗМІ показали, де живе Янукович – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
13 вогневих провокацій в ООС: український військовий дістав смертельного поранення
Наступний матеріал
Супрун розповіла, чи дійсно з 2019 року всі медпослуги стануть платними
Loading...