Янукович
Янукович wartime.org.ua

Янукович не може вставати з ліжка та пересуватися – адвокат на суді

Військові прокурори кажуть, що травма Януковича не є серйозною і дозволяє йому брати участь у слуханні в режимі відеоконференції

Під час засідання в Оболонському суді Києва адвокат президента-втікача Віктора Януковича заявив, що той не може підвестися з ліжка та пересуватися через отриману травму, повідомляє "112.ua".

"Минулої п'ятниці я прибув до РФ з тим, щоб зустрітися з клієнтом і підготуватися до сьогоднішнього судового засідання з тим, щоб вийти на зв'язок і брати участь у судовому засіданні та виконати вимоги ст. 365 КПК. Від самого початку я не мав можливості вийти на зв'язок. Наступного дня (це була субота) мені стало відомо...У мене відбулася коротка зустріч з Януковичем у лікарні, де, власне кажучи, мною було з'ясовано, що Віктора Януковича було госпіталізовано у зв'язку з важкою травмою", – зазначив Горошинський.

За його словами, Янукович "перебуває на лікуванні й фактично не має можливості самостійно пересуватися, не має можливості самотужки взагалі підвестися з ліжка".

Попередній діагноз вже повідомили, однак підтвердити його мають найближчими днями. Лікування втікача триватиме 2-3 тижні. Наразі Януковичу наклали лангетку – ортопедичний засіб, який застосовують, зокрема, у разі переломів та звихів.

При цьому, зі слів прокурора військової прокуратури Руслана Кравченка, травма Януковича, судячи з діагнозу, не є серйозною і дозволяє йому брати участь у слуханні через відеоконференцію з лікарняної палати.

Зауважимо, що Віктора Януковича, підозрюваного у державній зраді, шпиталізували до клініки ім. Скліфосовського у Москві 16 листопада. РосЗМІ кажуть, що доправляли його до лікарні в нерухомому стані з підозрою на травму хребта, а також коліна. 

Дивіться також фотогалерею за темою:

ЗМІ показали, де живе Янукович – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У КМДА розповіли, чи готова спецтехніка до зими
Наступний матеріал
Експерт розповіла про наслідки зростання еко-податку в Україні
Loading...