5 канал

Галас і одночасне зачитування: на що перетворюють суд захисники Януковича

Тепер у біглого президента вже троє адвокатів: двоє платних, та один – місяць тому призначений державою

Минав другий етап судових дебатів у справі про державну зраду Віктора Януковича. У президента-втікача з'явився новий адвокат. Це юрист, який є стороною захисту колишніх беркутівців у справі про злочини на Майдані. Тепер у Віктора Януковича вже троє адвокатів: двоє платних, та один – місяць тому призначений державою. Засідання тривало понад шість годин, однак врешті оголосили перерву до завтра.

Віталій Сердюк до будівлі Оболонського районного суду заходить у гарному настрої. Адвокат, який тривалий час був захисником Віктора Януковича у процесі про його державну зраду, заявляє: в сьогоднішньому процесі участі не братиме.

"Віктором Януковичем прийняте рішення, про що ми щойно повідомили канцелярію, направити і підключити нас до міжнародного напрямку боротьби в цьому процесі. Основне завдання, яке отримала група захисту, є формування відповідних матеріалів про грубі порушення основ верховенства права", – каже юрист.

Поруч – адвокат Олександр Горошинський. Юрист, який захищає колишніх беркутівців у справі про злочини на Майдані, каже: днями погодився стати одним із захисників Віктора Януковича. І одразу ж просить у головуючого судді про тримісячну перерву в засіданні – для ознайомлення з матеріалами справи. А ще – виведення з процесу Юрія Рябовола – державного захисника екс-президента в цій справі.

"Суд, порадившись, на місці ухвалив попередити захисника Горошинського, що він порушує порядок судового засідання, перебиваючи іншого захисника в судових дебатах. Заяву залишити без розгляду як таку, що не ґрунтується на вимогах чинного законодавства", – відповідає на це суддя Владислав Дев'ятко.

Юрія Рябовола суд призначив державним захисником Віктора Януковича в серпні після чергового зриву засідання Віталієм Сердюком та його колегами. Коли він, за дозволом судді, розпочинає зачитувати свою дебатну промову, це викликає невдоволення інших захисників.

Із двох платних захисників Віктора Януковича до ведення дебатів готовий лише один – Олександр Байдик. Каже, що встиг підготувати лише вступну частину своєї промови. В ній, упродовж кількох годин він переконує суд: його підзахисний невинний, а суд проти нього вели з багатьма порушеннями.

Місяць тому свою дебатну промову вже виголосили прокурори. Для Януковича вони просять у суду 15 років позбавлення волі.

Петро Троць, Юрій Усік, Віктор Сніжко, "5 канал"

ЗМІ показали, де живе Янукович – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Моїй дружині дзвонили з погрозами": голова ДБР розповів, як на нього намагаються тиснути
Наступний матеріал
"Це не життя, а існування": журналісти "5 каналу" побували у прифронтовій Новоолександрівці
Loading...

Засідання Оболонського райсуду Києва у справі про держзраду Януковича – завершено

Адвокати перекрикували, але прокурори таки зачитали вимогу: чим закінчилися дебати у справі Януковича

Засідання Оболонського райсуду Києва у справі про держзраду Януковича – завершено

Суд арештував "екс-заступника голови адміністрації Севастополя"

Проти адвокатів Януковича відкрили кримінальне провадження

Викликали поліцію: на слуханні справи Януковича влаштували бійку – відео