Скріншот відео

Адвокати перекрикували, але прокурори таки зачитали вимогу: чим закінчилися дебати у справі Януковича

Судове засідання продовжили з четвертої спроби

15 років позбавлення волі просять прокурори для екс-президента Віктора Януковича у справі про державну зраду. Таку заяву вони зробили під час слухання, процес перебуває на стадії судових дебатів, обвинувачення саме зачитувало свій виступ. Утім, він супроводжувався голосними вимогами захисту про потребу заслухати нових свідків.

Йдеться, зокрема, про екс-прем’єр-міністра України Миколу Азарова. Вони були готові виступити по відеозв'язку, однак суд у цьому клопотанні відмовив. Кілька разів оголошували перерву, зчинилася навіть бійка, дійшло до виклику поліції.

Сутички виникли через бозоплатного – шостого адвоката. Захист наполягав на його недопуску до слухань, стверджуючи, що це суперечить законодавству, бо їхній клієнт – Віктор Янукович – від нього відмовився. Безоплатного адвоката призначили раніше, через те, що наймані правники не з'явилися на дебати.

"Була зроблена явна злочинна спроба вести дебати. Дебати, про які так довго говорив суд, не відбулися. Дебати не відбулися з причини неможливості їх проведення згідно зі статтею 364 Кримінального процесуального кодексу і в зв'язку з тим, що на сьогодні не допитані ключові свідки у справі", – пояснив адвокат Віталій Сердюк.

Врешті, судове засідання продовжили, з четвертої спроби. Сторона захисту продовжувала оголошувати заяви і клопотання. На наступному слуханні очікують виступу захисту – у межах дебатів.
Засідання призначили на 13-14 вересня, із резервними датами 17 і 18 вересня.

"Сторона обвинувачення в цьому кримінальному провадженні виконала свою пряму функцію, щодо підтримання державного обвинувачення та виступила в судових дебатах зі своєю промовою", – повідомив прокурор Руслан Кравченко.

Попередній матеріал
Сестра розповіла, на що пішов Сенцов, аби уникнути примусового годування
Наступний матеріал
Сестра про обмін Сенцова: "Це ширма, домовленості будуть інші"
Loading...

Засідання Оболонського райсуду Києва у справі про держзраду Януковича – завершено

Судові дебати у справі про держзраду Януковича – завершено

Судові дебати у справі про держзраду Януковича – завершено

Досудове слідство у справі Савченко та Рубана завершене

Горбач про заяви адвоката Януковича: "Стрім із Кремля просто у мозок українських виборців"

Пішов навіть державний захисник: адвокати втретє зірвали дебати у справі про держраду Януковича