Скріншот відео

Викликали поліцію: на слуханні справи Януковича влаштували бійку – відео

Захисники президента-втікача почали перекрикувати процес

Бійка, чвари та зірвані засідання – у слуханні про державну зраду екс-президента Віктора Януковича не можуть розпочати дебати. При чому, ситуація настільки вийшла з-під контролю, що довелося викликати поліцію.

Спочатку прокурори спробували зачитувати свій виступ, який був запланований на дебати. Утім, захисники Януковича почали перекрикувати процес. Наполягають, що суд порушує їхні права на захист. Крім того, не хочуть допускати простого – безоплатного – адвоката, бо стверджують що це суперечить законодавству. І їхній клієнт, сам Янукович, від нього відмовився.

Адвоката від держави призначили раніше, через те, що наймані правники не з'являлися на засідання проводити брати участь у дебатах. Врешті, останньопризначеного захисника намагалися не впустити у приміщення, виникла штовханина. Довелося викликати поліцію. Через бійку і словесні перепалки засідання кілька разів переривали, оголошуючи перерву.

Згодом прокурори Головної військової прокуратури у справі про держзраду екс-президента Віктора Януковича завершили виступ у судових дебатах в Оболонському райсуді Києва і просять суд винести вирок у вигляді 15 років в'язниці.

Нагадаємо, 1 серпня, коли прокурори почали зачитувати свою доповідь у дебатах адвокати залишили залу суду. До демаршу вдався також і державний безоплатний захисник Віктор Овсянніков, якого призначили згідно з рішенням суду, яке ухвалили напередодні.

Попередній матеріал
У "Нафтогазі" прокоментували російський закон про нарда Азовського та Чорного морів
Наступний матеріал
Муженко: Україна збільшить присутність ВМС в Азовському морі
Loading...

Засідання Оболонського райсуду Києва у справі про держзраду Януковича – завершено

Адвокат Януковича влаштував суперечку із суддями та покинув дебати у справі про держзраду

Судові дебати у справі про держзраду Януковича – завершено

Судові дебати у справі про держзраду Януковича – завершено

Визначили остаточну дату дебатів: подробиці судового засідання у справі Януковича

Засідання Оболонського райсуду Києва у справі про держзраду Януковича – трансляція