Муженко інтерв'ю 5 канал

Муженко: Україна збільшить присутність ВМС в Азовському морі

Нині ж у морі за ситуацією пильнують українські прикордонники, однак морпіхи вже готові приєднатися

Керівник Генерального штабу ЗСУ Віктор Муженко прокоментував ситуацію в Азовському морі. Зокрема, заявив, що Україна планує збільшити присутність Військово-морських сил у регіоні через агресивні дії Росії, пов'язані з блокуванням суден. Про таке він заявив в інтерв'ю "BBC Україна".

"Присутність українських ВМС в акваторії Азовського моря обов'язково треба збільшити. Ми плануємо не тільки посилення присутності в морі, а й проведення заходів з оборони узбережжя Азовського моря", – заявив Муженко.

Також він уточнив: "У самому морі своїми силами та засобами діють прикордонники, але обов'язково буде певне нарощування присутності формуваннями ВМС".

Нагадаємо, напередодні заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України Георгій Тука повідомив, що Росія почала дзеркальні дії в Чорному морі.

Водночас у Мінінфраструктури вже заявили, що Україна зазнає збитків у сотні мільйонів гривень через свавілля РФ в Азові. І це лише прямі збитки. Зокрема, фіксується зменшення заходів у порти Маріуполя і Бердянська на 10%.

Дивіться також фотогалерею: 

Стрільби в негоду та затримання судна-порушника: як в Азовському морі проходили навчання прикордонників – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Викликали поліцію: на слуханні справи Януковича влаштували бійку – відео
Наступний матеріал
Обвал мосту в Італії: у потерпілої українки зламаний хребет
Loading...