Юрій Бірюков
Юрій Бірюков 5 канал

"Боягуз, що хизується величчю": Бірюков пояснив маневри РФ в Азовському морі

Росія атакує або намагається атакувати тільки там, де ми об'єктивно слабкі, каже радник глави держави

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" радник Президента України, радник міністра оборони Юрій Бірюков прокоментував дії Росії в акваторії Азовського моря. 

"Досвід і попередні чотири роки показують, наскільки боягузлива наша сусідня країна, яка хизується своєю величчю, розповідає про те, як вона може повторити (ред. – ситуацію 2014-го року). Росія, в принципі, атакує або намагається атакувати тільки там, де ми об'єктивно слабкі. На морі ми зараз об'єктивно слабкі", – констатує радник Президента.

"З моєї точки зору, росіяни нам просто зайвий раз показують, наскільки ми слабкі, і як вони можуть зупиняти судна. Плюс Росія справді зацікавлена в тому, щоби будь-якими методами в будь-якій площині нас послаблювати. Можна ускладнити життя наших азовських портів і, відповідно, завдати удару по економіці. Безумовно, вони це робитимуть", – зазначив Бірюков.

Водночас, у розгортання військових операцій в цій місцині співрозмовник не вірить.

"Чи ризикнуть (росіяни) атакувати з військової точки зору – обстріляти портову інфраструктуру здалеку? Я не уявляю собі такої ситуації. Радше, це постійна атака на економічну компоненту нашої присутності на Азовському морі", – прокоментував Бірюков.

Більше подробиць – далі у відео: 

Як інформував 5.UA, 16 липня Президент Петро Порошенко заявив: нинішня поведінка росіян щодо огляду та блокування входження кораблів в українські порти на Азовському морі може свідчити про наміри РФ здійснити військові атаки на Маріуполь.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Військова техніка РФ прибуває до Білорусі - фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"БлогПост": скільки ще московсько-пропагандистський Патріархат впливатиме на українських прихожан
Наступний матеріал
Замаскувати фрегат і виявити ворожу субмарину: тривають навчання Sea Breeze-2018
Loading...